Zobacz posty bez odpowiedzi

memento mori


Nieobecności
29/4/2019, 11:31
Aidan Deloria Zobacz ostatni post
Prolog<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Kategoria zawiera w sobie niezbędne, techniczne aspekty funkcjonowania forum. Zgłaszanie nieobecności, rezerwacja wizerunku lub kierowanie pytań do Administracji to jedne z wielu zadań "Prologu". Należy pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem obowiązującym na Memento Mori.
10

29
Mechanika
31/12/2018, 15:34
Memento Mori Zobacz ostatni post
wademekum<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />
Do odnalezienia jest tutaj opis ras, bestiariusz, charakterystyka postaci fabularnych, lokalizacji miejsc znajdujących się na forum oraz wielu innych rzeczy, niezbędnych do przyswojenia przed rozpoczęciem pisania karty postaci.

12

29
Rejestr<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Opisy Waszych postaci są niezwykle ważne, dlatego dokładnie przemyśl swoje pomysły, przeczytaj najważniejsze tematy na Memento Mori i posługując się kodem napisz kartę. Po jej skończeniu, pamiętaj o podbiciu tematu!
32

70
Mistrz Gry<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Potrzebujesz Mistrza Gry do swojego wątku? Chcesz wziąć udział w szczególnym zadaniu?
13

68

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies


©2018 — Memento Mori PBF 2018. Treść forum została opracowana przez Administrację MM, na bazie różnych materiałów znalezionych w internecie oraz książkach. All Rights Reserved. © Grafika [tumblr, pinterest] | Kody oraz styl zostały zaczerpnięte z bazzart, CC oraz never-utopia.