☞ Przerwa wakacyjna || wracamy jesienią!

Zobacz posty bez odpowiedzi

carpe diem


Astoria<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Miasto które nie zasypia. Kusi słynnym kasynem, agencją filmową i rozbudowanym życiem nocnym. Krążą plotki, że tutaj wszystko się udaje, co turyści uwielbiają sprawdzać. Nie obeszło się i bez historycznego akcentu. W sercu miasta znajduje się muzeum, należące do rodziny założycieli Astorii.

53

371
Okolice miasta<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" /> Im dalej od centrum, tym świateł jest mniej. Astorię otula Pacyfik, ale plaże to nie jedyne, co oferują tereny poza miastem. Głęboki las na południowym wschodzie skrywa wiele tajemnic, mimo odbywającej się stopniowo ekspansji w poszukiwaniu miejsc na nowe zabudowania.

19

247
Droga
29/6/2019, 09:31
Tayanna Brown Zobacz ostatni post
Jewell i okolice<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Oddalone od Astorii czterdzieści minut jazdy samochodem, kameralne miasteczko, gdzie każdy zna każdego. Cieszy się sporą popularnością ze względu na pobliski rezerwat. Obecnie wraz z zamknięciem kopalni cyny podupada, a ludzie w poszukiwaniu pracy wyjeżdżają do większych miast.

47

552
Portland
17/7/2019, 14:11
Christian Astor Zobacz ostatni post
Kraj i świat<link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff|Satisfy" />Jak świat długi i szeroki, niewytłumaczalne zjawiska nawiedzają nie tylko Oregon, ale i pozostałe Stany. Również pozostałe części globu nie są wolne od szponów istot nadnatauralnych. Od Europy aż po Azję, każdy kontynent ma też swoje sposoby na to, jak sobie z tym radzić.

10

267

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies


©2018 — Memento Mori PBF 2018. Treść forum została opracowana przez Administrację MM, na bazie różnych materiałów znalezionych w internecie oraz książkach. All Rights Reserved. © Grafika [tumblr, pinterest] | Kody oraz styl zostały zaczerpnięte z bazzart, CC oraz never-utopia.