Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Poszukiwania postaci, relacji
Memento Mori
Konto Techniczne
avatar
PD : 34
Poszukiwania postaci, relacji ψ Wto Paź 30, 2018 12:06 am

Poszukiwania


Temat do poszukiwań szczególnych relacji, członków rodziny itp. Prosimy o korzystanie z poniższego wzoru.


Prosimy o regularne aktualizowanie poszukiwań - po miesiącu będą one kasowane.
Spoiler:
 


Memento Mori
Powrót do góry Go down
John Brown
Postać NPC
avatar
WIEK : 49
PRACA : Szeryf Jewell
PD : 5
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Wto Paź 30, 2018 10:26 am

Biuro szeryfa


Poszukiwani stróże prawa z Jewell. Płeć i wiek nie gra roli.

Między innymi:

Zastępca - ściśle współpracuje z szeryfem i nadzoruje pracę pozostałych pracowników biura. Będzie wtajemniczony w to, czego inni nie są świadomi. Musi mieszkać w Jewell i mieć kilkuletnie doświadczenie.

Jest to postać dla aktywnego gracza, preferującego wątki zawodowe. Zastępca zostanie wciągnięty w tajemnice miasteczka i pozna co naprawdę kryje się za legendami.

Aktualne 19.11

Memento MoriStarsza córkaPostać: Człowiek. 21 lat
Opis: Dziesięć lat temu w wyniku morderstwa zginęła pani Brown a młodsza córka zaginęła i nie została odnaleziona. Poszukiwana postać uciekła z domu, żeby wezwać pomoc, dzięki czemu nie podzieliła losu matki i siostry. Szeryf zaniepokojony o los córki, odesłał ją do rodziny i nie pozwolił wracać. Z początku odwiedzał i utrzymywał kontakt, ale ten szybko się urwał i zmienił w okazjonalne wysłanie kartki z życzeniami.
Teraz po ukończeniu pełnoletności, córka szeryfa postanowiła wrócić do domu. Tęskniąc albo nienawidząc ojca. Chcąc poznać historię swojej rodziny, zrozumieć co się stało. Nie narzucam pobudek skłaniających do decyzji.

Postać odpowiednia dla zaangażowanego i aktywnego gracza, ponieważ zostanie wciągnięta w tajemnice Jewell, co może zagrozić jej zdrowiu lub życiu. Więcej informacji na pw.

rezerwacja

Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
WIEK : 27
PD : 28
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sob Lis 03, 2018 6:25 pm

RodzinaPostać: Siostra (24-26 lat) Brat (28-30) Ojciec (48-50)
Opis: Julie pochodzi z rodziny, której korzenie sięgają rdzennych mieszkańców Oregonu. Do tej pory nie udało jej się poznać całej historii swoich przodków, ale w jej pamięci nadal pozostają opowieści babci. Pierwszej osoby w rodzinie, decydującej się na odsunięcie uprzedzeń i związanie z białym mężczyzną. Z tego związku narodziła się mama Julie, która również związała się z białym mężczyzną i urodziła trójkę dzieci. Rodzina był szczęśliwa ale zmieniło się to po śmierci dziadków. Ojciec Julie wdał się w szemrane interesy i popadł w nałogi, a po kilku latach został wyrzucony z domu przez własną żonę. Tracąc kontakt z dziećmi, w końcu trafił do więzienia z którego dopiero wyjdzie. Brak należytego wzorca, doprowadził do tego, że brat Julie również poszedł w ślady ojca i skończył jako kryminalista. Siostra na szczęście uniknęła konfliktów z prawem i wyrwała się na krótszy lub dłuższy okres z Jewell, ale często w nim bywa, jako matka chrzestna syna Julie i Thomasa.

To jest ogólny zarys członków rodziny, których można ponaginać do swych wyobrażeń.
Przy siostrze i bracie zależy mi na wizerunkach pasujących do potomków rdzennych Amerykan. Ojciec musi być ciemnowłosy. Więcej na pw.

Aktualizacja 17.11

Memento Mori


† The most important thing in the world is
family and love
Powrót do góry Go down
avatar
WIEK : 40 lat
PRACA : właściciel ubojni
PD : 6
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sro Lis 07, 2018 10:36 am

Reservoir dogsPostać: Aidan Deloria
Opis: nieważne, czy miałeś pecha wpaść w łapy wilkołaka w trakcie pełni, czy urodziłeś się z tym genem - szukam watahy, ze szczególnym naciskiem na odnalezienie godnego (lub godnej, równouprawnienie is strong with this one) bety. Jesteśmy terytorialni i nie podoba nam się wypadek w kopalni. W Jewell mówi się o nas różnie. Niektórzy twierdzą, że tylko szukamy kłopotów, włócząc się na motorach to tu, to tam. Część z nas żyje jednak jako całkiem normalni obywatele. Część jako trochę mniej normalni, uwielbia szlajać się po lasach i szukać zaczepki. Dla chętnych, ciepła posadka w ubojni bydła gratis. Zapraszam na PW, zawsze możemy coś wspólnymi siłami wymyślić.

Aktualizacja 07/11

Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar

WIEK : 29
PRACA : detektyw
PD : 21
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sro Lis 07, 2018 10:46 pm

Rodzinne komplikacjePostać: Persefone Argent
Opis: Ciało Franceski zostało świeżo opętane w momencie, gdy ta skakała z mostu w Astorii. Jej historia została przedstawiona w mojej karcie postaci. Kogo szukam? Brata Franceski i/lub jej kuzynki, która namówiła ją do spróbowania aktorstwa. Od ponad tygodnia bliscy nie mają z nią kontaktu, lecz wiedzą dokąd pojechała. Persefone jest rozsądna, dlatego obiecuję, że pierwsza sesja nie skończy się zgonem. Nie może sobie pozwolić na nierozważne działania, a pojawienie się brata i/lub kuzynki na pewno zmusi ją do podjęcia jakichś kroków w celu zapobiegnięcia zdemaskowania.

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem byłoby gdyby brat był świeżo po ugryzieniu wilkołaka lub życie pokierowałoby go w stronę łowców.

Wiek brata 26-30 lat, nazwisko dowolne ponieważ w karcie go nie podawałam. Pochodzenie Los Angeles. Zapraszam!

Aktualizacja 20/11Memento Mori
InneJeśli szukasz wrogiej relacji z demonem w tle, to zapraszam. Persefone miała wiele wcieleń. Na przestrzeni lat zabijała, niszczyła ludzkie życie, a nawet wybiła całą rodzinę łowców! Chętnie się będę bić na fabule.

Jeśli szukasz przyjaznej relacji z demonem, to niestety Cię rozczaruję. Demon nie jest materiałem na przyjaciela, lecz nie wyklucza to relacji o różnorakiej maści - Persi nie jest tym typem, który zabija bez zastanowienia wszystkich dookoła. Kalkuluje i przewiduje najkorzystniejsze rozwiązania.
Po nowej zmianie powłoki ma niewielki problem - szukam dla niej kogoś, kto wspomógłby ją w przystosowaniu się do ludzkich potrzeb. Zależy jej na jak najlepszym wtopieniu się w śmiertelników, ze względu na pracę jaką wykonuje. Dlatego jeśli nie boisz się demonów i wyzwań, łap za telefon :>


Aktualizacja 20/11Memento MoriKażdy ma takie piekło na jakie zasługuje.
- Persefone

dziennik || poszukiwania
Powrót do góry Go down
Miyaoaxochitl
Postać NPC
avatar
WIEK : 27 (47)
PRACA : wódz
PD : 4
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Pon Lis 19, 2018 10:00 am

kiedy słonce było bogiemPostać: mieszkańcy osady Jewell
Opis: tylko wytrwały potrafi nas odnaleźć. Odgrodziliśmy się od świata płotem z wysokich pali. Nie tęskno nam do zepsutego, zewnętrznego świata. Próbujemy odnaleźć odebrane nam niegdyś przez naszego Boga dziedzictwo, jak dotąd bezskutecznie.  Próbujemy odnaleźć siebie, wyrywając się ze szponów obłędu. W akcie desperacji sięgniemy po wszystkie dostępne nam środki, nawet jeżeli będzie to oznaczało cofnięcie się do dawno już zapomnianych przez świat tradycji. Niech kamienny ołtarz znów spłynie krwią.

Podsumowując, poszukuję członków osady skinwalkerów w Jewell. Jesteśmy zamkniętą na obcych społecznością, która dla siebie nawzajem jest bliższa, niż rodzina. Szczególnie chętnie przygarnę pod swoje skrzydła postacie dorosłe, które dokonywały już przemiany, bądź też nie. Niech nie zrażają was egzotycznie brzmiące imiona, czy konieczność dobierania wizerunku zgodne z klimatem - ze wszystkim chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię. Poszukuję szczególnie swojej prawej ręki, postaci kompetentnej (płci obojętnej), gotowej do poświęceń i walecznej. Skinwalkerzy nie cieszą się dobrą opinią w Jewell, ale nauczyli się to wykorzystywać do własnych celów. Budzą strach, bądź niechęć, jak często bywa z tym, co obce i nieznane. Mogą się za to poszczycić całkiem nie najgorszymi stosunkami ze społecznością wilkołaków. Chętnych (po wnikliwym zapoznaniu się z opisem rasy oraz FAQ) zapraszam na PW, oprowadzę po forum i wyjaśnię co trzeba, a także pomogę z imieniem, wizerunkiem czy historią.
Aktualizacja 19.11.


Memento Mori
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematuSkocz do: