Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Poszukiwania postaci, relacji
Memento Mori
Konto Techniczne
Memento Mori
PD : 34
Poszukiwania postaci, relacji ψ 30/10/2018, 00:06

Poszukiwania

Temat do poszukiwań szczególnych relacji, członków rodziny itp. Prosimy o korzystanie z poniższego wzoru.

Prosimy o regularne aktualizowanie poszukiwań - po miesiącu będą one kasowane.
Spoiler:

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Miyaoaxochitl
Postać NPC
Miyaoaxochitl
PRACA : wódz
PD : 19

kiedy słonce było bogiem

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nmf1h82GdY1sx2peuo8_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nmf1h82GdY1sx2peuo3_250

Postać: mieszkańcy osady Jewell
Opis: tylko wytrwały potrafi nas odnaleźć. Odgrodziliśmy się od świata płotem z wysokich pali. Nie tęskno nam do zepsutego, zewnętrznego świata. Próbujemy odnaleźć odebrane nam niegdyś przez naszego Boga dziedzictwo, jak dotąd bezskutecznie.  Próbujemy odnaleźć siebie, wyrywając się ze szponów obłędu. W akcie desperacji sięgniemy po wszystkie dostępne nam środki, nawet jeżeli będzie to oznaczało cofnięcie się do dawno już zapomnianych przez świat tradycji. Niech kamienny ołtarz znów spłynie krwią.

Podsumowując, poszukuję członków osady skinwalkerów w Jewell. Jesteśmy zamkniętą na obcych społecznością, która dla siebie nawzajem jest bliższa, niż rodzina. Szczególnie chętnie przygarnę pod swoje skrzydła postacie dorosłe, które dokonywały już przemiany, bądź też nie. Niech nie zrażają was egzotycznie brzmiące imiona, czy konieczność dobierania wizerunku zgodne z klimatem - ze wszystkim chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię. Poszukuję szczególnie swojej prawej ręki, postaci kompetentnej (płci obojętnej), gotowej do poświęceń i walecznej. Skinwalkerzy nie cieszą się dobrą opinią w Jewell, ale nauczyli się to wykorzystywać do własnych celów. Budzą strach, bądź niechęć, jak często bywa z tym, co obce i nieznane. Mogą się za to poszczycić całkiem nie najgorszymi stosunkami ze społecznością wilkołaków. Chętnych (po wnikliwym zapoznaniu się z opisem rasy oraz FAQ) zapraszam na PW, oprowadzę po forum i wyjaśnię co trzeba, a także pomogę z imieniem, wizerunkiem czy historią.
Wiecznie aktualne

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Jessie Chapman
Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_paxzxb5GmM1uv9281o6_250
PRACA : pielęgniarka
PD : 173

RELACJI OGÓLNIE

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pie1cmPmjr1sn7oumo1_1280 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_oz409yHrvs1sqoxfvo1_500

Postać: Jessie Chapman
Opis: Jessie całe życie mieszka w Jewell, od kilku lat pracuje jako pielęgniarka w szpitalu w Astorii. Co w związku z tym? Szukam ogólnych relacji z innymi, niczego nadzwyczajnego - kilka słów by ustalić poziom znajomości i wzajemny stosunek. Ludzie w małych miasteczkach na ogół się znają, a co najmniej kojarzą więc pomyślałam, że można by to omówić.

Jessie nie jest wielką imprezowiczką ani gwiazdą wsi. Niekiedy można spotkać ją w lokalnym pubie z kuflem piwa albo szklanką whisky w dłoni. Na pierwszy rzut oka, dla nieznajomych może wydawać się niesympatyczna. Jeździ starym Fordem, niespecjalnie udziela się w życiu lokalnej społeczności. Może Twoja postać znała Ciotkę Adelę, u której wychowywały się siostry Chapman? Może łatała cię na oddziale ratunkowym? Chodziliśmy razem do klasy? Może jesteś sąsiadem?

Aktualizacja 24/03

Memento Mori
Powrót do góry Go down
John Brown
Postać NPC
John Brown
PRACA : Szeryf Jewell
PD : 38

Biuro szeryfa

Postać: Człowiek
Opis: Poszukiwani stróże prawa z Jewell. Płeć i wiek nie gra roli. Między innymi:

Zastępca - ściśle współpracuje z szeryfem i nadzoruje pracę pozostałych pracowników biura. Będzie wtajemniczony w to, czego inni nie są świadomi. Musi mieszkać w Jewell i mieć kilkuletnie doświadczenie.

Jest to postać dla aktywnego gracza, preferującego wątki zawodowe. Zastępca zostanie wciągnięty w tajemnice miasteczka i pozna co naprawdę kryje się za legendami.

Aktualne

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Tayanna Brown
PRACA : stażystka w podstawówce
PD : 20

Leading me to ruin
I should have traded you in

Poszukiwania postaci, relacji  0f3ce88c04a0bf237736ab848083afd7 Poszukiwania postaci, relacji  F90b176b8eb3d84a6c46c8eaf6464d22

Postać: mężczyzna, 25-35 lat, pracujący/mieszkający/mający jakikolwiek związek z Jewell

Opis: Spotkaliśmy się przypadkiem. W barze? W klubie? Na przystanku autobusowym? Pewnie Cię okłamałam. W kwestii wieku, przeszłości? Zawodu? Mojej rodziny? Dużo kłamię. Niemal ciągle coś udaję, sama już pogubiłam się w tym, co jest prawdą a co nie. Całe moje życie zbudowane jest wokół tego. Wpadłam ci w ręce, bo było mi potrzebne czyjeś zrozumienie, czyjaś uwaga, nawet jeżeli tylko chwilowa. Nieważne, że z różnych względów byłeś nieodpowiedni.  Może też mnie okłamałeś? Nie dbałam o to. Może oboje wiedzieliśmy, że kłamiemy jak najęci, ale było nam wszystko jedno?

Nie sądziłam jednak, że spotkam cię jeszcze raz. Zupełnym przypadkiem. W najmniej spodziewanym miejscu. W Jewell, dziurze zabitej dechami, skąd nie ma przed Tobą ucieczki. Zdemaskujemy się nawzajem. I co teraz?

Szukam pana, najlepiej w przedziale wiekowym 25-35 lat. Może to być istniejąca postać, może być taka, która dopiero się stworzy. Zależy mi jednak na tym, by wątek ten był raczej pobocznym, a na pewno nie głównym nurtem gry. Może to być człowiek, może być nadnaturalny - to tylko doda dodatkowego smaczku, niemniej ze względu na niebezpośrednie połączenie Tayi ze skinami, nie nalegam na to. Preferowałabym również, żeby wiek pana oscylował raczej w górnej granicy podanego przeze mnie przedziału. Im mniej odpowiedni dla Tayi będzie, tym lepiej. Nieważne, czy ze względu na wiek, kłopoty z prawem, rodzinę na boku. Kłammy dalej i zobaczmy, co się stanie. Mam raczej ślimacze tempo, więc nie pogniewam się za niespieszne rozgrywki czy to w retrospekcjach, czy na fabule (stąd i prośba, by wątek był pobocznym). Jestem bardzo elastyczna i sporo aspektów tej relacji można jakoś nagiąć, pociąć i złożyć na nowo. Możemy się nie lubić, albo i przeciwnie; może pan miał złe intencje? Może to on będzie tym, który ostentacyjnie zignoruje Tayę, kiedy miną się na ulicy, to on będzie jej unikał? A może będzie chciał ją z różnych względów zastraszyć, albo wykorzystać do niecnych celów? Wymyślmy coś fajnego. Nie chodzi tu o płomienne romanse, czy rozhukane pozytywy. Taya nie jest jajkiem; nie trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.

Aktualizacja 21/03

Memento Mori

don't let them look through the curtains
Powrót do góry Go down
Jessie Chapman
Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_paxzxb5GmM1uv9281o6_250
PRACA : pielęgniarka
PD : 173

Say something, I'm giving up on you

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pabhkbUWVY1uv9281o3_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_p9jwd8JqqF1uv9281o4_250

Postać: Jessie Chapman
Opis: Karta postaci znajduje się tutaj, natomiast wzmianka o Henry'm tutaj. Rzecz jasna, można coś tam dogadać i zmienić.
W latach 2013-2015 Jessie związana była z Henry'm Iksińskim. Relacja była dość poważna, w dodatku na początku 2015 roku Jessie zaszła w ciążę, której nie utrzymała. Położyło to cień na związku, który ostatecznie się zakończył. Nasze postacie rozstały się w zgodzie (można to tak nazwać) i na chwilę obecną niewiele je łączy ponad wspólne przeżycia.

Kilka faktów o Iksińskim:
- w 2014-2015 mieszkał w domu Chapman i jej ciotki
- to normalny koleś, a przynajmniej taki był do rozstania
- walczył o swój związek, ale poniósł porażkę; Jessie w tej walce była kompletnie bierna
- nie mieszka w Jewell, tylko w Astorii
- nazwisko można sobie wybrać, od biedy imię też mogę zmienić
- gila mnie, jaki wybierzesz wygląd, ale kpopa raczej nie widzę
- nasze postacie niespecjalnie utrzymują kontakt, ale ta relacja daje jakieś punkty zaczepienia w fabule i znajomości

tłusta nuta dla klimatu

Niekatualne

Memento Mori

Lecz biedny jestem: me skarby – w marzeniach, Więc ci rzuciłem marzenia pod stopy, Stąpaj ostrożnie, stąpasz po marzeniach
Powrót do góry Go down
Lucas Gallagher
PRACA : Fotograf
PD : 74

Friendzoned?

Poszukiwania postaci, relacji  GiphyPoszukiwania postaci, relacji  Giphy

Postać: Lucas Gallagher to wilkołak (a wg. Twojej postaci normalny człowiek), hipster i fotograf. Po studiach i kilkuletnim pobycie w Kalifornii wrócił do Jewell, a Twoja postać to jego przyjaciółka/przyjaciel z dzieciństwa. Byliście nierozłączni, ale Luke zaniedbał tą przyjaźń gdy stał się wilkołakiem popularny. Postać ma 28-30 lat i może mieszkać zarówno w Jewell, jak i w Astorii.
(Pod spodem wariant 2 dla większej dowolności w kreacji wieku i samej postaci).

Opis: Zanim u Lucasa uaktywnił się gen wilkołaka, Gallagher był nieśmiałym, chuderlawym nerdem! Podstawówkę i większość liceum spędził w wąziutkim gronie przyjaciół, z aparatem u szyi i szkicownikiem w plecaku. W wakacje przed ostatnią klasą liceum nabrał nagle krzepy, wyprzystojniał i zaczął oglądać się za dziewczynami, a one za nim (oprócz magii dojrzewania, tej fizyczno-psychologicznej przemianie dopomógł wilkołaczy gen, który właśnie wtedy aktywował się u chłopaka). Twoja postać przyjaźniła się z Lucasem od początku szkoły i prawdopdobnie nie mogła zrozumieć, czemu przyjaciel nagle zaczął zadawać się z popularnymi nastolatkami i czemu wybiera imprezę u kapitana szkolnej drużyny (nie w pełnię), a opuszcza waszą cotygodniową sesję D&D (w pełnię). Pewnie nadwyrężyło to waszą przyjaźń, a potem Lucas wyjechał i trochę straciliście kontakt. Teraz nagle wrócił - masz w sobie trochę goryczy, ale pamiętasz przecież, że kiedyś byliście nierozłączni. Przyjmę motyw kumpla, który od klasy maturalnej czuł się mniej "cool", a jeszcze chętniej koleżanki, która od zawsze przyjaźniła się z Lucasem i który (od zawsze, albo od klasy maturalnej) może/mógł się jej podobać. W kontaktach damsko-męskich Lucas to straszna fajtłapa, więc zapewne nawet nie zauważył, że ją sfriendzonował.
Wymagam tylko pochodzenia z Jewell (teraz możesz pracować gdzie chcesz, i co i gdzie Twoja postać robiła między liceum a 2018 też jest dowolne), fajnej przyjaźni w dzieciństwie (to czy teraz wyrosłeś/aś na psychopatę to Twoja sprawa), niebycia wilkołakiem i zbliżonego wieku (28-30 lat).
Oferuję fundamenty pod fajną relację, bo nie wiadomo jak potoczy się Wasze spotkanie po latach - ale w którym kierunku pójdziemy albo jaka jest Twoja postać, zależy od Ciebie! Z chęcią przygarnę wszelkie pomysły i dramy, wspólnie pobrainstormuję, a ze strony Lucasa pogram zarówno na poważnie, jak i humorystycznie.

Jeśli jesteś istniejącą postacią z Jewell, w podobnym wieku, widzisz się w szkolnej paczce Lucasa i nie mamy jeszcze żadnych relacji, to zapraszam na priv!

Wariant 2: Jeśli wolisz kogoś wielkomiejskiego, możecie być przyjaciółmi z Kalifornii. Rok temu Lucas nagle zrobił się strasznie nieswój i chodziło o jakąś kobietę, ale do dzisiaj nie wiesz o kogo. Potem nagle wyjechał do Jewell - bez słowa. Nie wiem, czy jesteś tak zdesperowany/a aby za nim jechać do Jewell, ale mogła Ci się trafić całkiem niezła oferta pracy z Astorii. Tutaj wiek dowolny, 22-35 lat.

Aktualizacja 28.02

Memento Mori

Przyrodniego rodzeństwa

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_inline_o32761YVRy1qaxads_400Poszukiwania postaci, relacji  A2cd

Postać: Młodsza (<28 lat) siostra lub brat Lucasa od strony matki - rodzeństwo nie odziedziczyło genu wilkołaka, ani nawet rudych włosów (chyba, że chcesz taki fajny fryz!), bo te Lucas ma po ojcu.

Opis: Mama Lucasa była wielką miłością jego ojca, ale uczucia nie były do końca odwzajemnione. Nigdy nie wzięli ślubu, a kobieta chciała być aktorką, a nie matką i kurą domową. Dlatego porzuciła partnera i synka i wyjechała z Jewell w siną dal. Mogła założyć szczęśliwą rodzinę, albo dorobić się kolejnego nieplanowanego dziecka. Obecnie matka próbuje być gwiazdą kina klasy B w Hollywood, a Lucas odnalazł ją kilka miesięcy temu. Jest zazdrosny/rozczarowany jeśli macie dobry kontakt. Mama nigdy nie wspominała, że masz starszego brata, ale niedawno mogła się złamać i wygadać. Z ciekawości postanowiłeś/aś odnaleźć go w Jewell, a przy okazji mogłeś/aś dostać dobrą pracę w Astorii (co umotywuje przyjazd na dłużej)!
Poza wiekiem i nieodpowiedzialną mamą z Los Angeles - kreacja postaci może być dowolna, a ja oferuję dramę i emocje, zarówno na poważnie jak i humorystycznie!

Aktualizacja 28.03

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Lucy Brent
Poszukiwania postaci, relacji  Tenor
PRACA : prawnik
PD : 48

Partner in crime

Poszukiwania postaci, relacji  Tenor

Postać: przestępca z LA
Opis: Nieposzlakowana opinia to coś, czym Brent może się szczycić. Mimo zawodu, w którym musi niejednokrotnie niezgodnie z własnym sumieniem bronić kryminalistów, wydaje się zawsze dążyć do prawości. Pewnego wieczora w klubie dla kalifornijskiej śmietanki poznaliście się nad trzecim, może piątym kieliszkiem koniaku. Wszystko zaczęło się od zakładu, że nie da się zaplanować zbrodni tak, by mimo jej popełnienia, a nawet udowodnienia, nie można było skazać winnego.
Wtedy zaczęła się wasza znajomość.
Wiele wieczorów spędziliście nad koniakiem, nad dokumentami, kodeksem karnym i teczkami dotyczącymi innych znanych i mniej znanych rozpraw. Dorobiłeś się na tym wielkich pieniędzy, tak wielkich, że nie wiesz co z nimi robić. Dorobiłeś się też przyjaźni, mimo, że żadne z was nigdy nie szukało przyjaciela - łączą was tak obrzydliwe sprawunki, że siłą rzeczy macie do siebie bezgraniczne zaufanie. Nie ma już chyba takiej rzeczy, którą warto byłoby przed drugim ukryć.
Aż wyjechała. I to Ci się wcale nie spodobało.

Mam trochę planu, jbc zapraszam na PW.

13.04.2019

Memento Mori

I want you to understand that my malevolence is just a way to win.

Powrót do góry Go down
Harper Lewis
Poszukiwania postaci, relacji  Giphy
PRACA : bezrobotny filmowiec
PD : 54

Rezyser i były kochanek

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_mcmhc9G4ND1qiz3j8o1_500 Poszukiwania postaci, relacji  Giphy

Postać: Mężczyzna, 35+
Opis: Gdy Harper wyjechała z Jewell, żyła marzeniami o karierze w branży filmowej. Droga do tworzenia filmów była dla niej ciężka i długa. Bez środków na porządne studia, musiała starać się podwójnie. Nie poddawała się i przez długie lata całowała klamkę, była odsyłana z kwitkiem i niedoceniana. Póki nie poznała mężczyzny, który również wiele czasu poświęcił na dostanie się na wymarzony szczyt.
Reżyseria była jego pasją. Chciał dyktować warunki i mieć ostateczny głos w tworzeniu filmów. Harper kochała kamerę i wolała nie wychylać zza niej swego kudłatego łba. Oboje poznali się przy okazji wspólnej pracy i szybko wylądowali w jednym łóżku.
Mimo planów nie podbili świata filmu, zamiast tego wpadając w sidła nałogów. Reżyser okazał się trudnym charakterem, ale Harper związała się z nim na kilka lat. Długo nie potrafiła odejść. Dopiero gdy trafiła na odwyk, ich drogi się rozeszły. Potem zaszyła się w Jewell. Z jej strony był to koniec relacji ale mężczyzna nadal uważa, że coś ich łączy. W grę wchodzić może także kasa, którą jest mu winna. Teoretycznie. Facet zechce o sobie przypomnieć i wpadnie do Jewell nieproszony.
Szukam postaci konkretnej i silnej, która ma swoje za uszami.
Dokładny zarys relacji do uzgodnienia na pw. Zapraszam!

Aktualizacja 27.03

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Isabella de Garay
Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pgktc5gDt51qcttpuo1_400
PRACA : Instruktorka jogi
PD : 109

don't be angry with me, babe

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pmy36mZ9061x1l0y5o5_400 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pmy36mZ9061x1l0y5o4_400

Postać: Isabella
Opis:

Jesteś policjantem/detektywem. Pracowałeś kiedyś w mieście X i tam się poznaliśmy. Kochałeś swoją pracę, nie wiem jak teraz. Może wtedy jeszcze miałeś w sobie nadzieję, młodzieńczy idealizm, który nie pozwalał wątpić w ludzkość. Tak się złożyło, że zacząłeś badać moją sprawę. Kilka niewyjaśnionych zgonów i kłamstewka, którymi pogorszyłam swoją sytuację.
Koniec końców problem został rozwiązany, a ty musiałeś się tym zadowolić.
Widziałam jednak po twoim spojrzeniu, że nie wierzysz, że masz wątpliwości...
Przez niewielki moment chciałam wyznać Ci prawdę, ale wyjechałam. Nasze drogi miały się już nigdy nie przeciąć. Los bywa jednak kapryśny.

//////////////////////////////////////////////////////

Isabella ma dosyć frywolne podejście do mężczyzn i najczęściej z nimi romansuje. Mogło to nas połączyć, lecz niekoniecznie.
Fajnie jakby pan detektyw/policjant z charakteru był spostrzegawczym i inteligentnym mężczyzną, a na dodatek upartym. Z miasta X mógł przeprowadzić się do Astorii, sam lub z rodziną.

Dokładniejsze szczegóły możemy umówić na priv; jeśli chcesz żeby twoja postać została łowcą to najprawdopodobniej w ten sposób łatwiej będzie Ci się wkręcić w ich szeregi Smile

Aktualizacja 13.04.2019

Memento Mori

••• duty sacrifice •••
Isabella Beatriz Efigénia Letícia Rosário de Garay

Powrót do góry Go down
Matthew Johnston
PD : 0

High hopes

Poszukiwania postaci, relacji  Original Poszukiwania postaci, relacji  AnchoredGlamorousCoypu-small

Poszukiwana kobieta, która jest matką jego dziecka.

Ich drogi skrzyżowały się kilka lat temu. Kobieta spotkała Matthew, uciekając od swojego ówczesnego partnera. Gdyby nie jego pomoc, jej plany diabli by wzięli i ucieczka okazałaby się fiaskiem.
Johnston nie tylko pomógł kobiecie wymknąć się z łap faceta, który nie chciał jej na to pozwolić, ale przygarnął ją do siebie na jedną noc. Tylko tyle miała pozostać pod jego dachem, snując pomysły o dotarciu do Nowego Jorku. Została dłużej.
Związek trwał zaledwie kilka tygodni, ale Matthew nie spodziewał się, że kobieta ucieknie również od niego. Zniknęła nagle i po sobie zostawiła jedynie krótki list z przeprosinami. Przez okrągły rok nie dawała znaku życia, póki nie podrzuciła kilkumiesięcznego dziecka pod drzwi domu.
Ponownie zostawiła jedynie krótki list z prośbą o opiekę nad małą córeczką. Matthew próbował odszukać kobietę, ale nie udało mu się to przez następnych kilka lat.
Ale matka dziewczynki kolejny raz pojawi się w Jewell. Powodem może być pragnienie odzyskania dziecka lub ponowna ucieczka przed kłopotami i powrót do bezpiecznego miejsca. Powód do ustalenia. Tak samo jak motyw dotyczący wszystkich ucieczek. Wszystko do dogadania na pw.

Wymagam rozegrania pierwszego spotkania w retro, żeby sprawdzić, czy wspólna rozgrywka będzie nas bawić.
Co ważne, kobieta nie wie, że Matthew jest wilkołakiem.

Aktualizacja 6.04
Powrót do góry Go down
Harper Lewis
Poszukiwania postaci, relacji  Giphy
PRACA : bezrobotny filmowiec
PD : 54

Ghost Hunters

Poszukiwania postaci, relacji  DvkgaIl

Opis: Poszukiwana grupa entuzjastów, których łączy zamiłowanie do filmu i paranormalnych tajemnic. Wszyscy poznali się dobrych kilka lat temu, są w podobnym wieku i obecnie nie mają zbyt dobrej pracy.
Świadomość historii Jewell i okolic oraz obecność Harper w rodzinnym mieście, skusi ich do odnowienia znajomości.
Pierwsza chętna osoba, musi być inicjatorem i pomysłodawcą programu, który może być ich przepustką do kariery.
Więcej na pw.

16.04

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematuSkocz do: