Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Poszukiwania postaci, relacji
Memento Mori
Konto Techniczne
Memento Mori
PD : 34
Poszukiwania postaci, relacji ψ 30/10/2018, 00:06

Poszukiwania

Temat do poszukiwań szczególnych relacji, członków rodziny itp. Prosimy o korzystanie z poniższego wzoru.

Prosimy o regularne aktualizowanie poszukiwań - po miesiącu będą one kasowane.
Spoiler:

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Miyaoaxochitl
Postać NPC
Miyaoaxochitl
PRACA : wódz
PD : 19

kiedy słonce było bogiem

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nmf1h82GdY1sx2peuo8_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nmf1h82GdY1sx2peuo3_250

Postać: mieszkańcy osady Jewell
Opis: tylko wytrwały potrafi nas odnaleźć. Odgrodziliśmy się od świata płotem z wysokich pali. Nie tęskno nam do zepsutego, zewnętrznego świata. Próbujemy odnaleźć odebrane nam niegdyś przez naszego Boga dziedzictwo, jak dotąd bezskutecznie.  Próbujemy odnaleźć siebie, wyrywając się ze szponów obłędu. W akcie desperacji sięgniemy po wszystkie dostępne nam środki, nawet jeżeli będzie to oznaczało cofnięcie się do dawno już zapomnianych przez świat tradycji. Niech kamienny ołtarz znów spłynie krwią.

Podsumowując, poszukuję członków osady skinwalkerów w Jewell. Jesteśmy zamkniętą na obcych społecznością, która dla siebie nawzajem jest bliższa, niż rodzina. Szczególnie chętnie przygarnę pod swoje skrzydła postacie dorosłe, które dokonywały już przemiany, bądź też nie. Niech nie zrażają was egzotycznie brzmiące imiona, czy konieczność dobierania wizerunku zgodne z klimatem - ze wszystkim chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię. Poszukuję szczególnie swojej prawej ręki, postaci kompetentnej (płci obojętnej), gotowej do poświęceń i walecznej. Skinwalkerzy nie cieszą się dobrą opinią w Jewell, ale nauczyli się to wykorzystywać do własnych celów. Budzą strach, bądź niechęć, jak często bywa z tym, co obce i nieznane. Mogą się za to poszczycić całkiem nie najgorszymi stosunkami ze społecznością wilkołaków. Chętnych (po wnikliwym zapoznaniu się z opisem rasy oraz FAQ) zapraszam na PW, oprowadzę po forum i wyjaśnię co trzeba, a także pomogę z imieniem, wizerunkiem czy historią.
Wiecznie aktualne

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Isabella de Garay
Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pgktc5gDt51qcttpuo1_400
PRACA : Instruktorka jogi
PD : 119

don't be angry with me, babe

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pmy36mZ9061x1l0y5o5_400 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pmy36mZ9061x1l0y5o4_400

Postać: Isabella
Opis:

Jesteś policjantem/detektywem. Pracowałeś kiedyś w mieście X i tam się poznaliśmy. Kochałeś swoją pracę, nie wiem jak teraz. Może wtedy jeszcze miałeś w sobie nadzieję, młodzieńczy idealizm, który nie pozwalał wątpić w ludzkość. Tak się złożyło, że zacząłeś badać moją sprawę. Kilka niewyjaśnionych zgonów i kłamstewka, którymi pogorszyłam swoją sytuację.
Koniec końców problem został rozwiązany, a ty musiałeś się tym zadowolić.
Widziałam jednak po twoim spojrzeniu, że nie wierzysz, że masz wątpliwości...
Przez niewielki moment chciałam wyznać Ci prawdę, ale wyjechałam. Nasze drogi miały się już nigdy nie przeciąć. Los bywa jednak kapryśny.

//////////////////////////////////////////////////////

Isabella ma dosyć frywolne podejście do mężczyzn i najczęściej z nimi romansuje. Mogło to nas połączyć, lecz niekoniecznie.
Fajnie jakby pan detektyw/policjant z charakteru był spostrzegawczym i inteligentnym mężczyzną, a na dodatek upartym. Z miasta X mógł przeprowadzić się do Astorii, sam lub z rodziną.

Dokładniejsze szczegóły możemy umówić na priv; jeśli chcesz żeby twoja postać została łowcą to najprawdopodobniej w ten sposób łatwiej będzie Ci się wkręcić w ich szeregi Smile

Aktualizacja 20.06.2019

Memento Mori

••• duty sacrifice •••
Isabella Beatriz Efigénia Letícia Rosário de Garay

Powrót do góry Go down
Persefone Argent
PRACA : detektyw
PD : 334

JESTEM TWOIM KATEM

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pqk4l7Dway1y8dyq2o1_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pqk4s8FoTa1y8dyq2o8_250

Postać: Persi
Opis:

Poszukuję postaci, która doświadczyła nieszczęścia z rąk demona - bądź też jej rodzina. Persefone posiadała wiele ciał, zarówno były to kobiety jak również mężczyźni. Hobby mojej postaci to dręczenie i wyżynanie całych rodzin, szczególnie łowców ale zwykłymi też się zadowalała. Dlatego jeśli szukasz relacji z bytem nadnaturalnym, chętnie użyczę Persefone.

O kontakt proszę na priv.

Aktualizacja 19/06

Memento Mori

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pqrfui8FaA1y8dyq2o6_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pqrfui8FaA1y8dyq2o8_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pqrfui8FaA1y8dyq2o9_250
Każdy ma takie piekło na jakie zasługuje.
- Persefone
Powrót do góry Go down
Jessie Chapman
Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_paxzxb5GmM1uv9281o6_250
PRACA : pielęgniarka
PD : 179

Say something, I'm giving up on you

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pdph4aqmxn1uv9281o2_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_pdo55i8gvz1uv9281o6_250

Postać: Henry Jakiś tam.
Opis: Jessie i Henry byli związani ze sobą przez kilka lat, w 2015 roku miało im się nawet urodzić dziecko. Kobieta poroniła, a związek tego nie przetrwał. Chapman mocno przeżyła utratę ciąży; zamknęła się w sobie nie pozwalając sobie w żaden sposób pomóc. Cokolwiek Henry robił, spotykał się z obojętnością, przez którą nie był w stanie się przebić. W końcu rozstali się.

Przez forum przewinął się już jeden Henry, ale wsiąkł, dlatego postanowiłam ponownie wrzucić poszukiwania. Z ustaleń, jakie zdążyliśmy poczynić wynikło, że Henry był starszy od Jessie, z trudnym charakterem jak i przeszłością. Był też wilkołakiem co przyznam, było ciekawą opcją.  
Rzecz jasna nic z tego nie jest obowiązkową wytyczną. Możesz zmienić imię postaci, wybrać dowolny wygląd (chociaż dobrze by było, żeby to nie był żaden członek koreańskiego zespołu popowego), zawód cz rasę (choć nie oszukujmy się, wampir dziecka nie zrobi, z resztą grupa jest i tak zamknięta, demon też może być problematyczny). Podobnie z historią postaci - do wszystkiego się dostosuję, przede wszystkim ma Ci się dobrze grać.

Moje wymagania nie są specjalnie wydumane:
- związek Jessie i Henry'ego był normalny, bez żadnych dodatkowych dram poza tą, związaną z utratą dziecka i rozstaniem,
- nasze postacie były ze sobą mniej więcej w latach 2012-2015,
- Henry w którymś momencie zamieszkał w domu Jessie i jej ciotki, Adeli,
- to nie jest propozycja romansu,
- jeśli przytrafi Ci się zrezygnować z gry to uprzedź mnie o tym. Nie obrażę się, nie pogryzę, a będę przynajmniej wiedziała na czym stoję.

Karta postaci Jessie / Kilka niezobowiązujących zdań o końcu związku

Aktualizacja 2/06

Memento Mori

Maybe I can be that nice clean dream for you
Be the first to get a taste of your creamy truth
Powrót do góry Go down
Colton Wolfe
PRACA : agent federalny
PD : 50

Trust is like a mirror, you can fix it if it's broken, but you can still see the crack in that mother fucker's reflection.

Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nwa1annP6R1srxi9mo4_250 Poszukiwania postaci, relacji  Tumblr_nt64cyYGll1rl6zbso2_250

Przesłuchiwałem Cię.
Nie byłem miły.
Wywlokłem każdy aspekt Twojej przeszłości, każdy najdrobniejszy sekret, do jakiego mogłem dotrzeć. Bezwstydnie patrzyłem ci w oczy, próbując Cię złamać i zmusić do przyznania się do winy. Dostrzegałem niechęć w Twoich oczach. Bunt, nienawiść i brak zrozumienia, ale byłaś nieugięta. Być może nawet mi ta determinacja zaimponowała; być może zacząłem powątpiewać w Twoją winę, ale wszystkie, marne dowody które mieliśmy, wskazywały na ciebie.
Stawka była wysoka. Oskarżenie o morderstwo.
W końcu jednak niczego nie udało się udowodnić. Poszłaś wolno, pozostawiając za sobą jedynie gorzki smak niedomówień. Winna, czy niewinna?Teraz świat trzęsie się w posadach, a ja spotkałem Cię znowu, w Astorii.

Winna, czy niewinna?

Szukam pani, w wieku od 25 do 32 lat. Wizerunek, zawód, wszystko zupełnie dowolnie. Jedyne na czym mi zależy to wspólny epizod w przeszłości - pani X została oskarżona o morderstwo. Czyje? Dziecka, męża, narzeczonego, przyjaciółki? Jest mi to obojętne, możemy ustalić wspólnie. Istotne jest to, że sprawa była niejasna i zostały w nią zamieszane służby specjalne. Colton miał podejrzaną przesłuchiwać, ale tutaj zaczęły się schody, a intuicja zawiodła. Z pasją rozgrzebywał życie prywatne delikwentki, licząc, że jeśli złamie ją psychicznie, dojdzie do prawdy. Wątpliwe moralnie? Być może; równie wątpliwe moralnie jest morderstwo, a właśnie o to była podejrzewana X. X nie dała się jednak złamać; znienawidziła go? Możliwe. Zależy mi na tym, by spotkali się teraz w Astorii, kilka lat po tym, jak X została puszczona wolno z powodu braku dowodów. Zobaczmy, gdzie nas to zaprowadzi.
Proszę o kontakt przez prywatną wiadomość.

Aktualizacja 19.06.

Memento Mori

Teraz nosił klatkę w sobie; krępowała mu mózg i serce, paraliżowała mięśnie. Pragnienie wolności, którym odróżniał się od zrezygnowanych, ospałych królików, opuściło go niby zapach zgniecioną, wyschniętą koniczynę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematuSkocz do: