Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Poszukiwania postaci, relacji
Memento Mori
Konto Techniczne
avatar
PD : 34
Poszukiwania postaci, relacji ψ Wto Paź 30, 2018 12:06 am

Poszukiwania


Temat do poszukiwań szczególnych relacji, członków rodziny itp. Prosimy o korzystanie z poniższego wzoru.


Prosimy o regularne aktualizowanie poszukiwań - po miesiącu będą one kasowane.
Spoiler:
 


Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
WIEK : 27
PD : 50
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sob Lis 03, 2018 6:25 pm

RodzinaPostać: Siostra (21-26 lat) Brat (28-30) Ojciec (48-50)
Opis: Julie pochodzi z rodziny, której korzenie sięgają rdzennych mieszkańców Oregonu. Do tej pory nie udało jej się poznać całej historii swoich przodków, ale w jej pamięci nadal pozostają opowieści babci. Pierwszej osoby w rodzinie, decydującej się na odsunięcie uprzedzeń i związanie z białym mężczyzną. Z tego związku narodziła się mama Julie, która również związała się z białym mężczyzną i urodziła trójkę dzieci. Rodzina był szczęśliwa ale zmieniło się to po śmierci dziadków. Ojciec Julie wdał się w szemrane interesy i popadł w nałogi, a po kilku latach został wyrzucony z domu przez własną żonę. Tracąc kontakt z dziećmi, w końcu trafił do więzienia z którego dopiero wyjdzie. Brak należytego wzorca, doprowadził do tego, że brat Julie również poszedł w ślady ojca i skończył jako kryminalista. Siostra na szczęście uniknęła konfliktów z prawem i wyrwała się na krótszy lub dłuższy okres z Jewell, ale często w nim bywa, jako matka chrzestna syna Julie i Thomasa.

To jest ogólny zarys członków rodziny, których można ponaginać do swych wyobrażeń.
Przy siostrze i bracie zależy mi na wizerunkach pasujących do potomków rdzennych Amerykan. Ojciec musi być ciemnowłosy. Więcej na pw.

Aktualizacja 10.01

Memento Mori


† The most important thing in the world is
family and love
Powrót do góry Go down
Miyaoaxochitl
Postać NPC
avatar
WIEK : 27 (47)
PRACA : wódz
PD : 19
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Pon Lis 19, 2018 10:00 am

kiedy słonce było bogiemPostać: mieszkańcy osady Jewell
Opis: tylko wytrwały potrafi nas odnaleźć. Odgrodziliśmy się od świata płotem z wysokich pali. Nie tęskno nam do zepsutego, zewnętrznego świata. Próbujemy odnaleźć odebrane nam niegdyś przez naszego Boga dziedzictwo, jak dotąd bezskutecznie.  Próbujemy odnaleźć siebie, wyrywając się ze szponów obłędu. W akcie desperacji sięgniemy po wszystkie dostępne nam środki, nawet jeżeli będzie to oznaczało cofnięcie się do dawno już zapomnianych przez świat tradycji. Niech kamienny ołtarz znów spłynie krwią.

Podsumowując, poszukuję członków osady skinwalkerów w Jewell. Jesteśmy zamkniętą na obcych społecznością, która dla siebie nawzajem jest bliższa, niż rodzina. Szczególnie chętnie przygarnę pod swoje skrzydła postacie dorosłe, które dokonywały już przemiany, bądź też nie. Niech nie zrażają was egzotycznie brzmiące imiona, czy konieczność dobierania wizerunku zgodne z klimatem - ze wszystkim chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię. Poszukuję szczególnie swojej prawej ręki, postaci kompetentnej (płci obojętnej), gotowej do poświęceń i walecznej. Skinwalkerzy nie cieszą się dobrą opinią w Jewell, ale nauczyli się to wykorzystywać do własnych celów. Budzą strach, bądź niechęć, jak często bywa z tym, co obce i nieznane. Mogą się za to poszczycić całkiem nie najgorszymi stosunkami ze społecznością wilkołaków. Chętnych (po wnikliwym zapoznaniu się z opisem rasy oraz FAQ) zapraszam na PW, oprowadzę po forum i wyjaśnię co trzeba, a także pomogę z imieniem, wizerunkiem czy historią.
Aktualizacja 10.01.


Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar

WIEK : 27
PRACA : pielęgniarka
PD : 135
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Czw Gru 06, 2018 9:22 pm

RELACJI OGÓLNIEPostać: Jessie Chapman
Opis: Jessie całe życie mieszka w Jewell, od kilku lat pracuje jako pielęgniarka w szpitalu w Astorii. Co w związku z tym? Szukam ogólnych relacji z innymi, niczego nadzwyczajnego - kilka słów by ustalić poziom znajomości i wzajemny stosunek. Ludzie w małych miasteczkach na ogół się znają, a co najmniej kojarzą więc pomyślałam, że można by to omówić.

Jessie nie jest wielką imprezowiczką ani gwiazdą wsi. Niekiedy można spotkać ją w lokalnym pubie z kuflem piwa albo szklanką whisky w dłoni. Na pierwszy rzut oka, dla nieznajomych może wydawać się niesympatyczna. Jeździ starym Fordem, niespecjalnie udziela się w życiu lokalnej społeczności. Może Twoja postać znała Ciotkę Adelę, u której wychowywały się siostry Chapman? Może łatała cię na oddziale ratunkowym? Chodziliśmy razem do klasy? Może jesteś sąsiadem?

Aktualizacja 16/01Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
PD : 0
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Czw Gru 20, 2018 10:19 pm

TYTUŁ POSZUKIWANPostać: Erin van Rooy
Opis: Erin jest świeżo upieczonym archeologiem, może jeszcze w trakcie studiów, który brał udział już w kilku wyprawach swojego ojca. Niestety ten zaginął rok temu, a Erin niedawno uznała, że czas zgodzić się na przeprowadzenie procedury uznania za zmarłego. Podczas odczytywania testamentu okazało się, że ma posiadłość, o której van Rooy nie wiedziała, właśnie w okolicach Jewell. Sprawa jest o tyle zaskakująca, że po ucieczce z Namibii raczej byli związani z Londynem i z Vancouver.
Zaciekawiona zdecydowała się przyjechać by posiadłość zbadać...
Szukam jej ekipy... Przyjaciół, z którymi była na wyprawach. Mogli razem ratować zabytki w Syrii, szukać skarbów kapitana Kidda, penetrować piwnice i zakamarki angielskich zamków lordowskich. Mogli poznać się niedawno... Właściwie każdy kto mógłby mieć wpływ na odnalezienie wraku statku Kidda i jego skarbu się nada!
Idea jest taka: dużo przygód w klimacie Indiany Jonesa i Tomb Raidera. Wspólne odkrywanie i mierzenie się z nadprzyrodzonymi rzeczami. I przyjaźń, w której są w stanie wskoczyć za siebie w ogień.

Aktualizacja 20/12

Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
WIEK : 34
PRACA : filmowiec
PD : 20
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sro Gru 26, 2018 2:04 pm

Starszy bratPostać: Mężczyzna, 35+
Opis: Nastoletnia Harper nie miała dobrych relacji z bratem i mogło to być głównie z jej winy. Ona chciała uciec z Jewell, on chciał zostać. Zapewne prowadził z ojcem sklep z artykułami żelaznymi i z charakteru był lepszy. Gdy wiele lat temu rodzice zginęli z rąk włamywacza, Harper nie pojawiła się na pogrzebie.
Brat pamięta, że śmierć jej przyjaciółki bardzo nią wstrząsnęła i powrót na stare śmieci był trudny, ale to wcale nie usprawiedliwiało jej nieobecności na pogrzebie rodziców.
Brat dalej mieszka w Jewell, prowadzi sklep i może mieć rodzinę. Harper pojawi się w miasteczku i starym domu, bo przecież nie może uciekać całe życie. A jak im wyjdzie te spotkanie po latach, zależy od nich.

16.01

Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar

WIEK : 31
PRACA : Stróż prawa
PD : 23
SKĄD : Jewell
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Sro Gru 26, 2018 8:52 pm

Hej, kumpli szukamPostać: Jakiekolwiek stare znajomości z Jewell
Opis: Raven urodziła się i wychowała w Jewell, po szkole średniej zaś na kilka lat wyjechała do Astorii, żeby tam rozpocząć karierę policjantki. W mieście poznała męża, którego ostatnio pochowała i ten fakt jest głównym powodem jej powrotu do rodzinnej miejscowości, gdzie planuje zacząć nowe życie. Może więc nasze postacie poznały się w szkole i teraz zechcą odnowić kontakt? Może Raven naciągnęła komuś kiedyś majtki na głowę, albo może ktoś zrobił jej na złość i teraz czeka go sroga zemsta? A może Raven wydrapała kiedyś brzydkie słowo na płocie wyjątkowo pamiętliwej osoby? Możliwości trochę mamy, jeśli chcesz je ustalić, to zapraszam, zawsze będzie mi miło!

Aktualizacja 26/12
Powrót do góry Go down
avatar

WIEK : 30
PRACA : Instruktorka jogi
PD : 93
SKĄD : Teksas
Re: Poszukiwania postaci, relacji ψ Czw Sty 17, 2019 1:29 am

PARTNER


 

Postać: Isabella
Opis:
Cytat :

Uczeń. Padawan. Pomocnik. Poznaliśmy się, gdy twojej rodzinie lub przyjacielowi groziło niebezpieczeństwo. Widziałeś zbyt wiele, a ciekawość zrobiła swoje - łatwo nie odpuściłeś i nie dałeś się zbyć pierwszą lepszą wymówką. Koniec końców zgodziłam się na to byś mi pomagał, doceniając twój zapał i zaangażowanie.

Wolałabym poznanie rozegrać na fabule tak jak obgadać więcej szczegółów przez priv. Wiek postaci to około 30 lat lub więcej. Zawód dowolny. Z wyglądem mogę pomóc.

Jeśli więc chcesz zostać łowcą i porzucić dotychczasowe nudne życie to zapraszam do kontaktu : )

Aktualizacja 17/01

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematuSkocz do: