Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Ogłoszenia Administracji
Memento Mori
Konto Techniczne
avatar
PD : 34
Ogłoszenia Administracji ψ Sro Paź 31, 2018 8:47 am


Ogłoszenia
Temat obwieszczeń technicznych oraz organizatorskich.


Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
avatar

PD : 2
Re: Ogłoszenia Administracji ψ Wto Lis 06, 2018 8:47 am


#1UWAGA! Ze względu na rosnącą dysproporcję między rasami, tworzenie demonów zostaje na tę chwilę zablokowane. Zachęcamy do tworzenia wampirów, skinwalkerów oraz wilkołaków!

Osoby w trakcie pisania karty: Persefone Argent oraz Sophie White, mogą ją spokojnie kontynuować.
Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
PD : 0
Re: Ogłoszenia Administracji ψ Czw Lis 08, 2018 2:36 pm


#2UWAGA! Ze względu na rosnącą dysproporcję między rasami, tworzenie demonów i wampirów zostaje na tę chwilę zablokowane. Zachęcamy do tworzenia skinwalkerów, wilkołaków, ludzi oraz łowców!

Zakaz nie dotyczy: Morticia Rammstein, Elisabeth Graves, Merida the brave, Gabriel d'Alviano, Vincent Sorrentino.Memento Mori
Powrót do góry Go down
avatar
PD : 0
Re: Ogłoszenia Administracji ψ Pią Lis 09, 2018 9:36 am


#3UWAGA! Impreza Halloweenowa dobiega końca. Prosimy o zakończenie wątków z 31.10. w lokacjach Pandemonium maksymalnie do jutra (tj. 10.11.18 r.) do godziny 23. Tym samym przypominamy, że zgoda na bilokację udzielona na to wydarzenie wygasa.Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Misery
Mistrz Gry
avatar
PD : 3
Re: Ogłoszenia Administracji ψ Wto Lis 13, 2018 10:12 pm


#4AKTUALNOŚCI

Obecnie na forum trwa:

Spotkanie wampirów w posiadłości szeryfa Oregonu.
- Już od dawna wampirza brać nie otrzymała pilnego wezwania. Żyli przez lata spokojnie, niczym nie nękani. Ranga spotkania pozostawała ukryta, lecz bystre uszy słyszały już nie jedno. Do miasta przybyła podobno wiekowa wampirzyca chcąca przypomnieć swoim braciom i siostrom o tradycji. Czy rozbudzi w nich dawne żądze?


Narada demonów pod czujnym okiem Caima Miltona.
- Kiedy znika pożądany przez Miltona ładunek, można być pewnym, że odpowiedzialni za ten stan rzeczy długo nie pożyją. Czy demonom uda się odzyskać ich własność, czy natkną się na o wiele większe przeszkody niż można byłoby przypuszczać?


Strajk górników w Jewell.
- Kopalnie nigdy nie należały do bezpiecznych miejsc. Te w Jewell szczególnie cieszyły się złą sławą, lecz chęć zarobku przyćmiewała lęk. Gromadzona przez mieszkańców złość znalazła upust podczas demonstracji, która zaczęła wymykać się spod kontroli szeryfa i jego podwładnych. Czy dojdzie do tragedii?

INNE
- wkrótce grupa demonów i wampirów zostanie otwarta.
- potrzebujemy postaci powyżej 26 lat o określonych zawodach. Jest to umotywowane przyszłymi wydarzeniami fabularnymi oraz dorosłym postaciom przysługuje dodatkowy bonus (rasa ludzi)
- przypominamy również, że ludzie mogą zostać medium, jasnowidzem, a także w przyszłości zyskać zdolności niedostępne dla innych ras [wprowadzenie wiedźm/inów oraz istot anielskich wraz z postępem fabularnym].


Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
avatar

PD : 2
Re: Ogłoszenia Administracji ψ Pon Lis 19, 2018 10:03 pm


#5Grupa wampirów zostaje ponownie otwarta. W związku z sześcioma wolnymi miejscami,  postacie powinny spełnić następujące wymagania:
   — Wiek fizyczny nie może być niższy niż  27 lat. Udostępniamy 5 slotów na wampiry poniżej 100 lat i jeden na więcej niż 100 lat ale mniej niż 270 lat.
   — Zawód. Preferowane zawody to: typ naukowca (np. badanie krwi/DNA nadnaturalnych); informatyk & haker w jednym;  były ambasador (cechy aktywnego dyplomaty i polityka); dziennikarz (kontroluje media w Astorii/Oregonie);  były wojskowy/policjant, który potrafi zorganizować sobie ludzi nie zdradzając przy tym własnej tożsamości wampira; właściciel i pracownik zakładu pogrzebowego;  
—  Wymóg: urodzony obywatel Stanów Zjednoczonych. Członek społeczności wampirów w Salem (1966-2000), który przeniósł się wraz z Cosimo Farnese do Astorii. Oddanie społeczności, działanie na jej korzyść oraz przestrzeganie zasad.
— Hierarchia nie jest zależna od wieku wampira lecz stanowiska . Szacunek należy się starszym w podobną myśl jak w społeczeństwie ludzkim.
Kontakt z [MG] Suspiria.

+ spis wampirów wzbogacił się o nowego NPC (stwórcę).


UWAGA odnośnie WILKOŁAKÓW
3 miejsca dla postaci z genem wilkołaka.  Wiek  (fizyczny) od 28 lat w górę. Pochodzenie z Jewell, powiązania z Aidanem Delorią.
—  4 miejsca dla postaci, które przeżyły ugryzienie wilkołaka podczas pełni.  Wiek dowolny, pochodzenie Jewell/teren stanu Oregon.
Kontakt z [MG] Ghostbuster / Aiden Deloria.

Grupa demonów. W związku z tym, że wolne zostały tylko dwa miejsca, postacie powinny spełnić następujące wymagania:
   — Wiek naczynia nie może być niższy niż lat 30. W kwestii wieku samego demona, pozostaje to bez ograniczeń, choć preferowane są demony starsze niż 1000 lat.
   — Wykonywany zawód. Chodzi oczywiście o zawód na Ziemi, nie w piekle. Czym zajmuje się demon, okupujący dane naczynie? Ze względów fabularnych, potrzebujemy: prawnika oraz kogoś związanego ze światem politycznym miasta (np. asystent/asystentka pani burmistrz, syn/córka radnego).
Jednocześnie przypominamy, że demony są rasą specyficzną, pozbawioną człowieczeństwa. Dlatego odradzamy podejmowanie się nimi gry użytkownikom nastawionym na wątki obyczajowe.
Masz ochotę spróbować swoich sił? Proszę o kontakt w postaci prywatnej wiadomości na konto [MG] Black Shuck.Memento Mori
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Odpowiedz do tematuSkocz do: