Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Ogłoszenia Administracji
Memento Mori
Konto Techniczne
Memento Mori
PD : 34
Ogłoszenia Administracji ψ 31/10/2018, 08:47


Ogłoszenia
Temat obwieszczeń technicznych oraz organizatorskich.


Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 6/11/2018, 08:47


#1UWAGA! Ze względu na rosnącą dysproporcję między rasami, tworzenie demonów zostaje na tę chwilę zablokowane. Zachęcamy do tworzenia wampirów, skinwalkerów oraz wilkołaków!

Osoby w trakcie pisania karty: Persefone Argent oraz Sophie White, mogą ją spokojnie kontynuować.
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 8/11/2018, 14:36


#2UWAGA! Ze względu na rosnącą dysproporcję między rasami, tworzenie demonów i wampirów zostaje na tę chwilę zablokowane. Zachęcamy do tworzenia skinwalkerów, wilkołaków, ludzi oraz łowców!

Zakaz nie dotyczy: Morticia Rammstein, Elisabeth Graves, Merida the brave, Gabriel d'Alviano, Vincent Sorrentino.Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 9/11/2018, 09:36


#3UWAGA! Impreza Halloweenowa dobiega końca. Prosimy o zakończenie wątków z 31.10. w lokacjach Pandemonium maksymalnie do jutra (tj. 10.11.18 r.) do godziny 23. Tym samym przypominamy, że zgoda na bilokację udzielona na to wydarzenie wygasa.Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Misery
Mistrz Gry
[MG] Misery
PD : 3
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 13/11/2018, 22:12


#4AKTUALNOŚCI

Obecnie na forum trwa:

Spotkanie wampirów w posiadłości szeryfa Oregonu.
- Już od dawna wampirza brać nie otrzymała pilnego wezwania. Żyli przez lata spokojnie, niczym nie nękani. Ranga spotkania pozostawała ukryta, lecz bystre uszy słyszały już nie jedno. Do miasta przybyła podobno wiekowa wampirzyca chcąca przypomnieć swoim braciom i siostrom o tradycji. Czy rozbudzi w nich dawne żądze?


Narada demonów pod czujnym okiem Caima Miltona.
- Kiedy znika pożądany przez Miltona ładunek, można być pewnym, że odpowiedzialni za ten stan rzeczy długo nie pożyją. Czy demonom uda się odzyskać ich własność, czy natkną się na o wiele większe przeszkody niż można byłoby przypuszczać?


Strajk górników w Jewell.
- Kopalnie nigdy nie należały do bezpiecznych miejsc. Te w Jewell szczególnie cieszyły się złą sławą, lecz chęć zarobku przyćmiewała lęk. Gromadzona przez mieszkańców złość znalazła upust podczas demonstracji, która zaczęła wymykać się spod kontroli szeryfa i jego podwładnych. Czy dojdzie do tragedii?

INNE
- wkrótce grupa demonów i wampirów zostanie otwarta.
- potrzebujemy postaci powyżej 26 lat o określonych zawodach. Jest to umotywowane przyszłymi wydarzeniami fabularnymi oraz dorosłym postaciom przysługuje dodatkowy bonus (rasa ludzi)
- przypominamy również, że ludzie mogą zostać medium, jasnowidzem, a także w przyszłości zyskać zdolności niedostępne dla innych ras [wprowadzenie wiedźm/inów oraz istot anielskich wraz z postępem fabularnym].


Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 19/11/2018, 22:03


#5Grupa wampirów zostaje ponownie otwarta. W związku z sześcioma wolnymi miejscami,  postacie powinny spełnić następujące wymagania:
   — Wiek fizyczny nie może być niższy niż  20 lat. Udostępniamy 5 slotów na wampiry poniżej 100 lat i jeden na więcej niż 100 lat ale mniej niż 224 lat.
   — Zawód. Preferowane zawody to: typ naukowca (np. badanie krwi/DNA nadnaturalnych); informatyk & haker w jednym; były ambasador (cechy aktywnego dyplomaty i polityka);  były wojskowy/policjant, który potrafi zorganizować sobie ludzi nie zdradzając przy tym własnej tożsamości wampira; właściciel i pracownik zakładu pogrzebowego;  
—  Wymóg: urodzony obywatel Stanów Zjednoczonych. Członek społeczności wampirów w Salem (1966-2000), który przeniósł się wraz z Cosimo Farnese do Astorii. Oddanie społeczności, działanie na jej korzyść oraz przestrzeganie zasad.
— Hierarchia nie jest zależna od wieku wampira lecz stanowiska . Szacunek należy się starszym w podobną myśl jak w społeczeństwie ludzkim.
Kontakt z [MG] Suspiria.

+ spis wampirów wzbogacił się o nowego NPC (stwórcę).


UWAGA odnośnie WILKOŁAKÓW
3 miejsca dla postaci z genem wilkołaka.  Wiek  (fizyczny) od 28 lat w górę. Pochodzenie z Jewell, powiązania z Aidanem Delorią.
—  4 miejsca dla postaci, które przeżyły ugryzienie wilkołaka podczas pełni.  Wiek dowolny, pochodzenie Jewell/teren stanu Oregon.
Kontakt z [MG] Ghostbuster / Aiden Deloria.

Grupa demonów. W związku z tym, że wolne zostały tylko dwa miejsca, postacie powinny spełnić następujące wymagania:
   — Wiek naczynia nie może być niższy niż lat 30. W kwestii wieku samego demona, pozostaje to bez ograniczeń, choć preferowane są demony starsze niż 1000 lat.
   — Wykonywany zawód. Chodzi oczywiście o zawód na Ziemi, nie w piekle. Czym zajmuje się demon, okupujący dane naczynie? Ze względów fabularnych, potrzebujemy: prawnika oraz kogoś związanego ze światem politycznym miasta (np. asystent/asystentka pani burmistrz, syn/córka radnego).
Jednocześnie przypominamy, że demony są rasą specyficzną, pozbawioną człowieczeństwa. Dlatego odradzamy podejmowanie się nimi gry użytkownikom nastawionym na wątki obyczajowe.
Masz ochotę spróbować swoich sił? Proszę o kontakt w postaci prywatnej wiadomości na konto [MG] Black Shuck.Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Black Shuck
PRACA : gryzę po kostkach niegrzecznych userów
PD : 32
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 4/12/2018, 17:52


#6Przerwa techniczna dobiegła końca, dziękujemy za cierpliwość. Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie forum:

  • Punkt „Tworzenie postaci”, podpunkt 2: czas bez aktywności fabularnej, bez wcześniejszego uprzedzenia o nieobecności, wynosi teraz dwa tygodnie.

  • Punkt „Rozgrywka”, podpunkt 5: zniesiony został miesięczny odstęp pomiędzy możliwością pisania retrospekcji, a aktualną fabułą postaci. Obecnie odstęp ten powinien wynosić co najmniej dobę.


Prócz tego wraz z dniem 04.12.18 r. zostają zniesione sloty na rasy, co oznacza, że nie będą one dłużej limitowane.

Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 20/12/2018, 10:59


#7W związku z rosnącą liczbą postaci imigrantów informujemy, że na ten moment nie będą już one akceptowane. Prosimy o wybieranie osób urodzonych w Ameryce, najlepiej pochodzących z Jewell/Astorii, a także zachęcamy do tworzenia postaci rdzennych Amerykanów.

Rodzice bądź dziadkowie postaci mogą pochodzić z innego kraju, należy jednak wyjaśnić w KP, z jakiego powodu zdecydowali się na emigrację do Stanów. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę, jakiego pochodzenia są imigranci w stanie Oregon: Meksyk (37%), Chiny (6%), Wietnam (5.2%), Indie (4.1%) i Kanada (3.6%).

Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 23/12/2018, 12:51


#8

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Ogłoszenia Administracji Tumblr_pjngnz6iDk1s7xfipo6_540

Niech nadchodzące Święta
będą dla Was niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju, radości i wśród rodziny
przyjaciół dając radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok!

— Administracja Memento Mori


Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Black Shuck
PRACA : gryzę po kostkach niegrzecznych userów
PD : 32
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 5/1/2019, 00:15


#9Witamy w Nowym Roku!
Z dniem 05.01.19 zostały wprowadzone zmiany.

Po pierwsze, zmieniła się forma określania czasu na forum. Od teraz podanym odgórnie czasem będzie miesiąc fabularny, a nie jak dotychczas, konkretny dzień. Na ten moment będzie to zatem listopad. Wiąże się to z koniecznością określania dokładnych dat prowadzonych wątków. Ponadto posiadanie i uzupełnianie dziennika staje się od teraz obowiązkowe, gdyż będzie to miejsce na porządkowanie napisanych sesji.

Po drugie, zmieniły się warunki odgrywania wątków za PD. Od dzisiaj możliwość napisania takiego wątku przysługuje raz w miesiącu fabularnym, a nie realnym, jak to miało miejsce dotychczas. Prócz tego została określona długość minimalna takiej sesji, która wynosi co najmniej pięć postów na gracza.  

Po trzecie, mechanika korzystania z sugestii i charyzmy w stosunku do innych postaci nadnaturalnych została doprecyzowana. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z tym postem.

Po czwarte, zapisy na łowców z rodzin zostają zamknięte. Od teraz dołączenie do grona łowców będzie wiązało się z odegraniem tego drogą fabularną. Zakaz nie obejmuje postaci, których karty zostały rozpoczęte przed datą wprowadzenia tego ogłoszenia.

Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 5/2/2019, 14:33


#10Do dyspozycji graczy oddajemy konto Universal Person. Więcej na ten temat, przeczytacie tutaj.

Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 27/2/2019, 00:03


#11Z dniem 27.02. grupa wampirów zostaje zamrożona do odwołania.

Memento Mori


Suspiria

Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Ogłoszenia Administracji ψ 9/4/2019, 18:53
W dniu 09.04.2019 został zaktualizowany regulamin. Prosimy o ponowne zapoznanie się z jego treścią.

Od dnia 09.04 wszystkie niedokończone retrospekcje będą usuwane miesiąc po przeniesieniu do archiwum.

Przypominamy o konieczności rozegrania wątków wylosowanych w ramach Przedsionka piekła. Jeżeli masz problem ze znalezieniem partnera do gry, napisz prośbę o Baba Jagę.


Memento Mori


Suspiria

Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Odpowiedz do tematuSkocz do: