Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Zasady, zabezpieczenia.
Carpe Diem
Konto Techniczne
Carpe Diem
Zasady, zabezpieczenia.  Kv0xLQPj_o
PD : 306
Zasady, zabezpieczenia. ψ 31/10/2018, 23:22
[You must be registered and logged in to see this image.]
Budynek
⇜ WAŻNE!⇝

Posiadłość jest udoskonalona w najnowocześniejsze zabezpieczenia. Drzwi oraz okna są wzmocnione, zamontowano specjalne rolety, aby wampirzy mieszkańcy nie musieli się obawiać promieni słonecznych. Alarm i monitoring są w stanie ostrzec o intruzach przed ich wkroczeniem na teren posiadłości. Fundamenty budynku są na tyle solidne, aby przetrwać pożar czy trzęsienie ziemi.

[You must be registered and logged in to see this image.] Każdy wampir jest mile widziany w domu. Może, lecz nie musi tu mieszkać.
[You must be registered and logged in to see this image.] Zakazuje się sprowadzania człowieka lub innej rasy na teren posiadłości.
[You must be registered and logged in to see this image.] Po uzyskaniu aprobacji na przemianę, do przemienienia człowieka w wampira dochodzi na terenie posiadłości, a konkretnie w lesistej jego części przy konstrukcji, na którą mówi się mauzoleum, choć tym nie jest. Ma to na celu zapewnić wampirowi jak i przyszłemu oseskowi bezpieczeństwo oraz komfort.
[You must be registered and logged in to see this image.] Przyjęło się, że w godzinach porannych - od 6:00 do 12:00 do posiadłości przybywają ludzie, którzy są wynajęci w celu dbania o dom. Sprzątają, porządkują i pielęgnują ogród. Zakazuje się ich atakowania oraz manifestowania zjawisk dla nich niezrozumiałych.

[You must be registered and logged in to see this image.] Uprasza się, aby przy tworzeniu pokojów/sypialni, utrzymać zbliżoną estetykę zdjęć do obecnych. Wystrój zdecydowanie nie może być "nowoczesny". Poniżej w spoilerze znajduje się kilka przykładowych grafik obrazujących wnętrze posiadłości.

Spoiler:
 

⇜ code by bat'phanie ⇝
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: