Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Christian Astor [DEMON]
Christian Astor
WIEK : 33
PRACA : Astor Industries
PD : 151
SKĄD : Astoria
Christian Astor [DEMON] ψ 2/11/2018, 20:22

Christian J. Astor

ft. Jude Law


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 27/03/1985

Wiek: 33 || ponad dwa tysiące

Pochodzenie: Astoria

Stan cywilny: kawaler

Status: bogaty

Wyznanie: ateista (ochrzczony)

Zawód: inwestor

Rasa: demon


Zalety: dokładność; lojalność; spostrzegawczość; słowny

Wady: niekontrolowana agresja; wybuchowość; zaborczość; upór; mało asertywny;

Uzależnienia: papierosy


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 20

Wytrzymałość: 10

Spostrzegawczość: 10

Zwinność: 10

❝ HISTORIA POSTACI ❞

You will never have these days again.

Dzieciństwo. Okres ten, nie jest wspominany przez Christiana zbyt dobrze. Ze względu na bogactwo rodziny, miał wszystko lecz tak naprawdę nie posiadał niczego.
Wychowywany przez ojca, a raczej opiekunkę, niedługo cieszył się również obecnością starszego brata. Thomas po skończeniu trzynastu lat został odesłany do dziadka, mieszkającego w Salem. Utrata Thomasa, pogłębiła w Christianie poczucie osamotnienia. Życie z ojcem okazało się gehenną. John E. Astor umiejętnie niszczył w potomku jakiekolwiek poczucie wartości. Christian stał się niepewny i lękliwy, za wszelką cenę starając się sprostać nieludzkim wymogom.
Bardzo często był porównywany do znamienitych przodków, a przy dobrym nastroju Johna, do czarnej owcy rodziny, Thomasa. To był jedyny moment podczas którego Christian słyszał na swój temat same pochlebne opinie.

Starania dziadka, zaowocowały wspólnymi wakacjami, podczas których Christian mógł przebywać z bratem, z dala od apodyktycznego ojca. Próby zainteresowania  młodego Astora, walką z nadnaturalnymi istotami kończyły się niepowodzeniem. W przeciwieństwie do Thomasa, wolał twardo stąpać po ziemi i w przyszłości poświęcić się kontynuowaniu poszerzenia rodzinnego majątku i osiągnięć.

Wbrew nieustannej krytyce brata, Christian utrzymywał z nim kontakt. Wraz z wyjazdem do internatu, a później przez studia na drugim końcu kraju, było to trudne, lecz bracia za punkt honoru zobowiązali się dzwonić do siebie przynajmniej raz w tygodniu. Ten zwyczaj pozostał im do dzisiaj. Niedługo po ukończeniu studiów, został świadkiem na ślubie Thomasa, a później chrzestnym jego syna. Z pozoru cieszył się szczęściem brata, tak naprawdę czując ogromny żal. John jawnie już wydziedziczył Thomasa z rodziny, nie godząc się na poślubienie Julie. Niezadowolenie to, boleśnie odczuwał jedynie Christian, ponieważ Astor choć przestał stosować kary cielesne, nadal lubował się w znęcaniu psychicznym.

Nie pamiętał kiedy wpadł na pomysł przywołania demona. Nigdy nie był bogobojny, ani nie wierzył w świat nadnaturalny. Podczas remontu muzeum, które mieściło się w domu, robotnicy natknęli się na dodatkowe pomieszczenie.
W ten sposób Christian odkrył tajemnice swojego dziadka, Richarda F. Astora.
Nikomu o tym nie powiedział, nawet bratu. Rozpoczął studiowanie ksiąg, dokumentów, zbioru dziwnych, nienaturalnych przedmiotów. Korzystając z nieobecności ojca, miał naprawdę wiele czasu w rozwiązywaniu zagadek pozostawionych przez nestora rodu. Doigrał się na własne życzenie. Ciekawy, a zarazem zdeterminowany aby z pomocą demona osiągnąć wyznaczone cele, przystąpił do jego wezwania.  Nie pamięta momentu opętania, ani tego co się potem działo. Świadomość z przerwami, odzyskał dopiero w psychiatryku, gdzie umieścił go ojciec. Wtedy też na ratunek przybył Thomas. Sam egzorcyzm stał się białą plamą w jego pamięci. Ból, szyderczy śmiech demona i zdeterminowana twarz brata. Walczył o niego, walczył dla niego.

Odzyskał świadomość kilka dni później. Wyczerpany na tyle, aby nie móc otworzyć oczu. W pierwszej chwili nic nie wskazywało na to, że egzorcyzm nie do końca się udał. Głos demona milczał, nie występowały żadne anomalie. To czego za dnia nie było widać, dręczyło Christiana nocami. Kiedy wygiął siłą woli szpitalną łyżeczkę, zaczął się domyślać, że egzorcyzm się nie powiódł.
Było jednak inaczej niż poprzednio...

Try not to forget me.

❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Black Shuck
PRACA : gryzę po kostkach niegrzecznych userów
PD : 32
Re: Christian Astor [DEMON] ψ 2/11/2018, 20:36
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!
Twojej postaci zostaje przydzielony

poziom III

Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Black Shuck(c) DΛNDELION
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: