Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Julie Astor [Człowiek]
Julie Astor
WIEK : 27
PD : 129
SKĄD : Jewell
Julie Astor [Człowiek] ψ 3/11/2018, 17:00

Julie Astor

ft. Kelsey Asbille


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 19.06.1991

Wiek: 27

Pochodzenie: Amerykanka

Stan cywilny: mężatka

Status: przeciętny

Wyznanie:  katolik

Zawód: bezrobotna

Rasa: człowiek


Zalety: rodzinna, oddana, optymistka, przyjazna, lojalna, spostrzegawcza

Wady: zazdrosna, uparta, ciekawska, impulsywna, przesądna

Uzależnienia: -


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 8

Wytrzymałość: 12

Spostrzegawczość:  18

Zwinność: 12


❝ HISTORIA POSTACI ❞

Julie pochodzi z rodziny, której korzenie sięgają rdzennych mieszkańców Oregonu. Do tej pory nie udało jej się poznać całej historii swoich przodków, ale w jej pamięci nadal pozostają opowieści babci. Pierwszej osoby w rodzinie, decydującej się na odsunięcie uprzedzeń i związanie z białym mężczyzną. Nie było to dla nich łatwe, ale to własnie dzięki nim Julie nauczyła się co to miłość i wytrwałość.
Nie od razu rozumiała wszystko, ale już od małego przejawiając ciekawość światem, chętnie go poznawała. Tak samo ludzi, nie wiedząc, że nie wszyscy są tak otwarci i serdeczni jak jej dziadkowie. To z nimi Julie spędziła większość swego dzieciństwa, od babci przejmując zainteresowanie rękodziełem. Godziny mijające nad drewnianymi pudełkami, które tworzył dziadek a babcia ozdabiała, są jej najcenniejszym wspomnieniem. Biżuteria wypleciona z rzemyków, pamiątką pozostałą po utraconych bliskich. Julie dzieciństwo wspomina z nostalgią i wzruszeniem. Nie mogła narzekać na lata spędzone w pełnym, głośnym domu.
Odejście dziadka a rok później babci, zmieniło wszystko. Nastoletni świat zachwiał się w posadach i Julie mogła jedynie patrzeć jak utrata członków rodziny, wpływa na pozostałych. Już nie pamięta kiedy ojciec pierwszy raz podniósł rękę na matkę i dlaczego to zrobił. Ale krzyki i kłótnie zdawały się coraz częstsze. Nie mogąc ich znieść, znikała z domu za każdym razem, gdy rozpętywała się burza. Nie mogła patrzeć jak rodzina upada. Chowając się w szopie, gdzie pracował jej dziadek, czytała stare książki i śladem babci tworzyła kolorową biżuterię. Rozwijała pasję, którą jej zaszczepili, w marzeniach pragnąc stworzyć miejsce, które przypominałoby kim byli jej dziadkowie.
Ojca ostatni raz widziała w wieku kilkunastu lat, gdy matka wyrzucała go z domu. Zmęczona jego agresywnym zachowaniem, nałogiem i szemranymi interesami, kobieta ucięła mu kontakt z dziećmi a Julie nie tęskniła. Pragnąc spokojnie skończyć szkołę, w dalszym ciągu planowała spełnić swoje marzenie. Pierwszy cel udało jej się wykonać, niestety z kolejnym musiała poczekać na sprzyjający moment. Ten niestety nie nadchodził, co roku zmuszając Julie do postawienia czegoś innego na głównym planie. Nie poddając się, nie traciła nadziei nawet, gdy zabrakło jej matki a brat poszedł w ślady ojca i trafił za kratki.
Podejmując kursy i dorywcze zajęcia, najchętniej podchodziła do pracy na letnich festynach. Na jednym z nich zupełnie przypadkiem poznając starszego mężczyznę, pozwoliła zawrócić sobie w głowie a jesienią była już zaręczona. Pośpiech był obiektem plotek ale Julie zupełnie się nimi nie przejmowała. Mimo insynuacji złośliwych, nie chciała też korzystać z majątku Astorów ani opuszczać Jewell. Jako jedyna z rodzeństwa zostając w domu swych dziadków, wzięła ślub w skromnym kościele i kilka miesięcy później urodziła zdrowego chłopczyka. Po okresie macierzyńskim, Julie podjęła biurową pracę w kopalni i dbając o neutralne relacje z bratem Thomasa, starała się od czasu do czasu zapraszać Christiana i dziadka swojego męża. Cały czas pozostając nieświadoma czym się zajmują po zmroku, do dziś nie poznała prawdy.


❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Julie Astor [Człowiek] ψ 4/11/2018, 12:52
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!
Twojej postaci zostaje przydzielony

bonus +10 do spostrzegawczości

Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Llorona(c) DΛNDELION
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: