Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Nanautzin [SKIN]
Nan Brown
WIEK : 12
PD : 33
SKĄD : Jewell
Nanautzin [SKIN] ψ 3/11/2018, 23:27

Nanautzin

ft. Alexa Nisenson


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 28/12/2006

Wiek: 12

Pochodzenie: Jewell

Stan cywilny: panna

Status: uboga

Wyznanie: politeizm aztecki

Zawód: -

Rasa: skinwalker


Zalety: życzliwa, bezinteresowna, pełna uroku

Wady: buja w obłokach, łatwowierna, nieśmiała

Uzależnienia: brak


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 2

Wytrzymałość: 10

Spostrzegawczość:  8

Zwinność: 15❝ HISTORIA POSTACI ❞

Zawsze była kukurydza. W snach, w codzienności. Ocean złocistych fal, które rozstępowały się przed nadchodzącym koszmarem. Nan pamięta swoją matkę jedynie z fotografii. Rzadko już o niej śni. Tak jak o tacie i siostrze, tutaj ich sobie po prostu wyobraża, od czasu do czasu prosząc swoją opiekunkę o opis wyglądu, zachowań. Dzieciństwo mija Nanie na zabawie oraz nauce, o oba te elementy dba Miya wraz ze społecznością skinwalkerów, która traktuje dziewczynkę jak jedną ze swoich. Mieszana krew w tym nie przeszkodziła.
Pomimo wielu ulg, ma również obowiązki. Zadbano o to, aby potrafiła siać, rozróżniać nasiona i rośliny. Zadbano również o naukę czytania i pisania w języku angielskim oraz nahuatl. Liczenie nadal sprawia jej trudność, przekłada się to na niechęć do algebry. Od początku zwracano się do niej pełnym imieniem Nanautzin, a gdy dowiedziała się co te słowa oznaczają - rozpłakała się i nie chciała wyjść ze swojego pokoju. Najzwyklej po ludzku zazdrościła innym ładniejszych imion. Wychowywano ją w duchu misji oraz poczuciu, że nigdy nic nie jest dziełem przypadku. Wraz z dodatkowymi centymetrami wzrostu, pojawiały się częściej myśli o życiu poza osadą. Uwielbiała słuchać opowieści przy ognisku, zarówno tych o przodkach, skarbach i przygodach, jak również tych przyziemnych o wyprawie na stację benzynową.
Bawiąc się z innymi, nielicznymi dziećmi w osadzie była często poddawana pokusie złamania tryliona zakazów. Zawsze jednak coś ją przed tym powstrzymywało. Może świadomość, że gdzieś tam za tym wielkim płotem i wysokimi drzewami mieszka tata szeryf i byłby zawiedziony łamaniem danego słowa? Bo przecież przyrzekała Miyi posłuszeństwo i ostrożność.
Kiedy cioteczka pewnego wieczoru czesała jej długie, zadbane włosy zapowiedziała, że wkrótce Nan będzie musiała opuścić osadę i powrócić do ojca. Już wtedy zareagowała płaczem, bo choć ciekawa taty i tego jak wygląda Jewell, to bała się porzucenia; osamotnienia. Ubrana skromnie, z zaplecionymi włosami w warkocze, ściskała mocno dłoń Miyi. Z obawą przekraczała bramę prowadzącą do nowego świata.


❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Llorona
PD : 6
Re: Nanautzin [SKIN] ψ 8/11/2018, 19:03
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!
Twojej postaci zostaje przydzielony

poziom I

Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Llorona(c) DΛNDELION
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: