Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Halloween w Pandemonium
[MG] Llorona
PD : 16
Halloween w Pandemonium ψ 4/11/2018, 12:26


Halloween w Pandemonium31 października daj porwać się istotom nocy i weź udział w jedynej takiej imprezie w Astorii! Dla przebranych gości, wejście za darmo, a drinki 20% taniej. Zagra dla was DJ Shinra, z największymi przebojami tanecznymi lat 70/80/90. W klimat wprowadzą was tematyczne pokazy tancerek i odmieniony wystrój klubu. W planie również inne atrakcje. Straszymy od 22.

Na terenie całego klubu obowiązują kości. Każda postać może rzucić tylko raz.

Prowadzenie wątków jest możliwe tylko w tematach oznaczonych jako lokacja "dostępna".

Wydarzenie ma charakter integracyjny.

Rzutów możecie dokonywać w dowolnym temacie w subforum Pandemonium, pod spodem legenda, co oznacza dany wynik.

1 - 10
Postawny ochroniarz na wejściu nie chce cię wpuścić do klubu. Przechodzisz przez bramki wykrywające metal, a te uparcie piszczą, mimo że zdjąłeś/zdjęłaś już wszystko, co mogłoby wywoływać reakcję sprzętu. W związku z tym zostajesz poproszony/poproszona o przejście na zaplecze, gdzie odbywa się rewizja osobista, całkowicie bezowocna. W końcu możesz jednak wejść do środka.

11 - 20
Poruszasz się w takt muzyki na zatłoczonym parkiecie, gdy nagle czujesz czyjś dotyk na swoim przedramieniu. Niby to nic dziwnego, wszak zewsząd ktoś cię szturcha, w końcu jesteś w klubie! Ale tym razem jest inaczej. Ktokolwiek to zrobił, szybko się zmył, a Tobie stanęło przed oczami Twoje najgorsze wspomnienie, z taką intensywnością, jakby dopiero co się wydarzyło.

21 - 30
Wybierasz się do łazienki, czy to aby przypudrować nosek, czy po prostu by z niej skorzystać. Jak zwykle jest tam tłoczno, musisz poczekać na swoją kolej. Przeglądasz się w lustrze; przygaszone, ciepłe światło sprawia, że wyglądasz bardzo korzystnie. Nagle Twoje odbicie porusza się niezależnie od ciebie, podnosi rękę i macha, z krzywym, niedobrym uśmiechem. Po chwili wszystko wraca do normy.

31 - 40
Zaczepia cię dziwnie zachowująca się kobieta. Ma nieobecne spojrzenie, głos, dobiegający jakby z oddali, jest też niezwykle blada. Nikogo to jednak nie dziwi, w końcu mamy Halloween, a Ty jesteś przekonany/przekonana, że musiała przesadzić z alkoholem. Prosi o pomoc w znalezieniu wyjścia z klubu. Jeśli jej udzielasz, nim docierasz do wyjścia uświadamiasz sobie, że jesteś sam/sama, a kobieta zniknęła.

41 - 50
Kelnerka przynosi ci wyglądającego iście halloweenowo drinka. Chcesz zaprotestować - nie zamawiałeś/nie zamawiałaś nic podobnego. Kobieta wskazuje na kogoś przy barze, ale gdy odwraca się w tamtą stronę okazuje się, że tajemniczy darczyńca zniknął. Jeśli zdecydujesz się wypić drinka, na okres dwóch tygodni otrzymujesz bonus +20 do spostrzegawczości. Po odbiór nagrody zgłoś się do MG.

51 - 60
Przechodząca obok pracownica potyka się, a cała zawartość niesionej przez nią tacy ląduje prosto na Tobie. Nie dość, że śmierdzisz jak gorzelnia, to jeszcze Twoje ubranie raczej nie będzie kwalifikowało się już do noszenia. Plus jest taki, że w ramach rekompensaty dostajesz bon na darmowy bar dzisiejszego wieczoru.

61 - 70
Wir imprezy całkowicie Cię porywa. Czujesz się fantastycznie, muzyka zdaje się tętnić w Twoich żyłach. Poddajesz się temu z pasją tak wielką, że nie zauważasz rozlanego na parkiecie drinka, który jeszcze nie zdążył zostać uprzątnięty. Poślizgnąłeś/poślizgnęłaś się i wpadasz do basenu, który na potrzeby dzisiejszego wieczoru został wypełniony substancją mającą imitować krew.

71 - 80
Zauważasz, że od pewnego czasu przygląda ci się kobieta przebrana za zombie. W końcu decyduje się do ciebie podejść. Wyciąga do ciebie rękę, a jeśli decydujesz się ją uścisnąć, zostaje ci w dłoni. Kobieta śmieje się nerwowo i odchodzi, a Ty nie jesteś pewny/pewna, co się właśnie stało. Nie zdążyłeś/nie zdążyłaś zapytać o tutorial na tak prawdziwie wyglądającą dekorację halloweenową! A może to nie była dekoracja?

81 - 90
W drodze do toalet zaczepia Cię jakiś chłopak i pyta, czy mógłbyś/mogłabyś coś mu potrzymać. Wciska ci coś w rękę nim zdążysz zaprotestować, po czym rozpływa się w podrygującym w rytm Brother Louie tłumie. Kiedy spoglądasz na swoją rękę, na otwartej dłoni leży mały foliowy woreczek, wypełniony białym proszkiem. Co z nim zrobisz?

91 - 100
Tuż obok ciebie przeciska się rudowłosy mężczyzna ubrany na zielono; nie jest zbyt uprzejmy, trąca cię łokciem i nawet nie zaszczyca jednym spojrzeniem, tylko znika w tłumie, mamrocząc coś pod nosem. Chcesz mu zwrócić uwagę, ale nie zdążyłeś/łaś. Zauważasz natomiast, że coś wypadło mu z kieszeni. Podnosisz, nim którykolwiek z samozwańczych tancerzy zdąży to rozgnieść obcasem buta.
Znalazłeś/Znalazłaś: czterolistna koniczyna. Zgłoś się do MG po odbiór nagrody.

Memento Mori
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: