Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Thomas Astor [łowca]
Thomas Astor
WIEK : 38 lat
PRACA : mechanik samochodowy
PD : 231
SKĄD : Jewell
Thomas Astor [łowca] ψ 4/11/2018, 22:12

Thomas Astor

ft. Joel Kinnaman


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 8 kwietnia 1980

Wiek: 38 lat

Pochodzenie: Astoria

Stan cywilny: żonaty

Status: przeciętny

Wyznanie: wychowany jako katolik

Zawód: mechanik samochodowy

Rasa: człowiek

Zalety: odpowiedzialny, pracowity, bezpośredni, lojalność jest dla niego najważniejsza

Wady: czasem prędzej powie, niż pomyśli; ma tendencję do udawania, że zależy mu mniej niż w rzeczywistości, bywa nadmiernie ironiczny

Uzależnienia: okazyjny papieros


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 20

Wytrzymałość: 10

Spostrzegawczość:  10

Zwinność: 10


❝ HISTORIA POSTACI ❞

Urodził się w Astorii, w 1980 roku, jako pierworodny syn Johna Astora. Jeszcze wtedy nie wiedział, że samym tylko urodzeniem się w takiej familii, został zobligowany do spłacenia długu, na który wcale nie miał ochoty. Pierwsze kilka lat dzieciństwa wspomina miło, mimo apodyktycznego ojca, a to wszystko dzięki matce, która była najłagodniejszą istotą, jaką zdołał zapamiętać. Miał 5 lat kiedy zmarła przy porodzie jego młodszego brata. Początkowo nie potrafił tego zrozumieć, czuł do niemowlęcia tylko niechęć; w jego dziecięcym umyśle nakreśliło się powiązanie pomiędzy zniknięciem matki, a pojawieniem się bezużytecznego, małego brata.
Ta niechęć trwała ładnych parę lat. Dopiero kiedy pewnego dnia usłyszał, jak ojciec zwraca się do pięcioletniego wówczas Christiana, dotarło do niego, że brat go potrzebuje bardziej niż sądził. Już wtedy narodziła się w nim natomiast nienawiść do Astora Seniora. Zawsze robił mu na przekór, był nieznośny. Nie zamierzał kontynuować rodzinnego dziedzictwa, za nic miał znamienitych przodków i rodowe bogactwa. Całe dnie spędzał poza domem, nawet jeśli po powrocie czekała go za to kara. Czasem towarzyszył mu Chris, którego próbował nauczyć wspinania się na drzewa i gwizdania, a choć w ogóle mu to nie wychodziło, przynajmniej przez chwilę był z daleka od zgubnego wpływu Johna.
Miał trzynaście lat, kiedy ojcu w końcu puściły nerwy i oddał go dziadkowi, którego Thomas uwielbiał odwiedzać już wcześniej, Sullivanowi Crainowi. Thomas w końcu mógł odetchnąć z ulgą, ale tak się nie stało. Christian został z ojcem i tylko to było powodem, dla którego jego nowe życie ani trochę go nie cieszyło. Pod czujnym okiem Craina, który parał się łowiectwem niemal całe życie, Thomas zaczął się szkolić. Nie rozumiał, dlaczego rodzina ze strony ojca zarzuciła łowy, był to zresztą tylko kolejny argument przemawiający za tym, że John był dla niego niczym wróg. Lata treningów i polowań wspomina dobrze, choć otarł się o śmierć już wiele razy. Sully nauczył go, by żadnej istoty nadnaturalnej nie bagatelizować. Opowiadał mu też sporo o jego matce, co wzbudzało w nim co jakiś czas mieszane uczucia w stosunku do Christiana. Rozsądnie przekładał sobie jednak, że to przecież nie jego wina.
Nie poszedł na studia, nie czując takiej potrzeby. Częściowo dlatego, że przez bycie łowcą zwyczajnie nie miał na to czasu, bo polowania wiązały się z częstymi wyjazdami. Poza tym była to kolejna szpilka wbita w ojca, który na tym etapie już nawet nie chciał go oglądać. Thomas utrzymywał za to kontakt telefoniczny z bratem, zawsze znajdował też chwilę, żeby się z nim zobaczyć, o ile nie musiał przy tym odwiedzać znienawidzonego, rodzinnego domu. Jeździł po całych Stanach, Kanadzie, czasem zahaczając nawet o Amerykę Południową. Sam lub z Sullym, gdy zdrowie mu na to pozwalało, niejednokrotnie krzyżując swoje drogi z innymi łowcami, z którymi pozostawał w raczej dobrych stosunkach.
Nigdy nie planował się ustatkować, choć Sully twierdził, że może dobrze by mu to zrobiło. Fach łowiecki był jednak specyficzny; w razie swojej śmierci, nie chciał zostawiać za sobą żadnej rodziny. Wszystko zmieniło się, kiedy odwiedził Jewell pewnego lata. Sprowadzały go tam doniesienia o Wendigo. Trafił na festyn, gdzie poznał Julie.
Później wszystko potoczyło się już błyskawicznie. Miał 31 lat, Julie była sporo młodsza, ale niezbyt się tym przejmował, jak również tym, ile plotek wkoło nich narosło. Zakochał się jak ostatni kretyn i zapewnienia, że zostanie sam do końca życia poszły w las. Thomas był gotów pogodzić się z ojcem i puścić w zapomnienie niesnaski. Zaprosił go na ślub, ale John nie chciał nawet słyszeć o tym, że jego syn poślubi dziewczynę z Jewell. To był definitywny koniec ich kontaktów. Niedługo po skromnym ślubie Julie była już w ciąży, a Thomas ograniczył polowania do minimum, choć nie zaprzestał ich całkowicie. Zatrudnił się w warsztacie samochodowym w Jewell, za nic mając rodzinny majątek. Zawsze był samodzielny i nie chciał czuć się uzależniony od rodzinnej fortuny, więc nie przejął się tym, że tak na dobrą sprawę został wydziedziczony.
Od czasu do czasu mówił, że jedzie z Sullym na ryby na kilka dni, gdy tak naprawdę jechał na polowanie. Nie zdradził Julie, kim jest. Patrząc na swojego syna, nie jest pewien, czy chciałby go szkolić na łowcę i narażać na niebezpieczeństwo, ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że przez takie myślenie upodabnia się do własnego ojca.
Sielanka skończyła się wraz z opętaniem Christiana. Thomas miał go ochotę zatłuc; co prawda młodszy brat nigdy nie wykazywał zainteresowania światem nadnaturalnych, ale starszy Astor sądził, że nigdy świadomie nie naraziłby się na atak istoty piekielnej. Wbrew rozsądkowi, chcąc zadziałać jak najszybciej, sprzeciwił się podstawowej zasadzie, jaką jest nieprzeprowadzanie egzorcyzmów na osobach, które są dla ciebie z jakiegoś powodu ważne. Wszystko wydawało się wrócić do normy, choć Christian wylądował w szpitalu psychiatrycznym na obserwację. Wyniszczony opętaniem, wracał do zdrowia opornie, a Thomas bardzo często go odwiedzał. Do czasu, jak przed kilkoma dniami dowiedział się na recepcji, że brat wypisał się na własne życzenie.


❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Thomas Astor [łowca] ψ 5/11/2018, 11:40
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!
Twojej postaci zostaje przydzielony

poziom III

Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Suspiria(c) DΛNDELION
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: