Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Philip Bloom [Człowiek]
avatar
WIEK : 21 lat
PRACA : student i dorabia jako opiekunka do dzieci w weekendy
PD : 10
Age : 21
SKĄD : Ameryka
Philip Bloom [Człowiek] ψ Pią Lis 09, 2018 6:44 pm

Philip Bloom

ft. Froy Gutierrez


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 30/06/1997

Wiek: 21 lat.

Pochodzenie: amerykanin.

Stan cywilny: kawaler.

Status: średniozamożny.

Wyznanie: ateista.

Zawód: student, dorabia w jakimś barze.

Rasa: człowiek.


Zalety: spostrzegawczy, kreatywny, ambitny, zawzięty.

Wady: uparty, bezpośredni, złośliwy, ciekawski.

Uzależnienia: brak większych uzależnień.


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 8

Wytrzymałość: 10

Spostrzegawczość:  10

Zwinność: 7❝ HISTORIA POSTACI ❞

Urodził się na początku wakacji, jednak jego poród nie obszedł się bez komplikacji, więc tuż po porodzie jego matka wyzionęła ducha. Znaczy to więc tyle, że nigdy nie miał okazji jej poznać. Niemniej jednak swojego ojca zna bardzo dobrze. Pomimo niemal codziennych sprzeczek o głupoty, są sobie bliscy. Nie mieli przecież nikogo innego, kto mógłby się o nich troszczyć, więc musieli się troszczyć o siebie nawzajem. Nie przeszkadzało im to.
Philip był i zresztą dalej jest spokojną osobą, z natury oczywiście. Nie jest powiedziane, że unika kłopotów, bo tak w rzeczywistości nie jest. Wydaje mu się czasami, że to kłopoty w szczególności upodobały sobie jego, co jest prawdziwą ironią, z uwagi na fakt, że jego ojcem jest policjant. Nie udaje, że czasami właśnie jego pomysły są katalizatorem do największych kłótni w domu. Nie jest w stanie jednak nic z tym zrobić, głównie z uwagi na to, że jest osobą angażującą się we wszystko na sto procent. W szkole mu się to przydawało, ale gdy zaangażował się w działalność charytatywną i w różne organizacje chroniące środowisko, to zaczęło się robić nieciekawie. Protesty, w których uczestniczył i różne akcje wpakowały go nawet do aresztu za zakłócanie spokoju. Nie musi chyba wspominać, że siedział w celi, której pilnował jego ojciec. Wymiana zdań między nimi była niesamowicie ciekawa.
Poza tymi swoimi wybrykami, które tłumaczył oczywiście chęciami polepszenia świata, to był całkiem spokojnym chłopcem. Dobrze się uczył. Miał całkiem niezłą pamięć. Nigdy nie miał też problemów, by przesiedzieć nad książkami nieco dłużej. Zawsze wyznawał zasadę, że lepiej jest poświęcić trochę więcej czasu na naukę, niż później martwić się tym, że będzie musiał powtarzać jakiś sprawdzian. Oprócz tego znał płynnie francuski i potrafił dogadać się też po włosku, którego uczył się na własną rękę, bo przecież miał za dużo wolnego czasu.
Był otwartym na nowe znajomości osobnikiem. Nie znaczyło to jednak, że był typem, który otaczał się wianuszkiem przyjaciół. Przeciwnie. Nie lubił zbyt dużego tłumu. Uważał też, że im więcej ludzi było wokół niego, to nie mógł się czuć w pełni bezpiecznie. Nie ufał obcym. Zawsze, mimo otwartości, był nieco wycofany i zamknięty. Nie chciał, by każdy wiedział o nim zbyt dużo. Największymi sekretami dzielił się bowiem tylko z najbliższymi i nie sądził, że kiedykolwiek się to zmieni.

❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Misery
Mistrz Gry
avatar
PD : 3
Re: Philip Bloom [Człowiek] ψ Pią Lis 09, 2018 11:09 pm
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!


Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Misery(c) D?NDELION
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: