Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Isabella de Garay [ŁOWCA]
Isabella de Garay
Isabella de Garay [ŁOWCA] Tumblr_pgktc5gDt51qcttpuo1_400
WIEK : 30
PRACA : Instruktorka jogi
PD : 109
SKĄD : Teksas
Isabella de Garay [ŁOWCA] ψ 29/12/2018, 21:52

Isabella de Garay

ft. Eliza Dushku


❝ DANE POSTACI ❞


Urodziny: 21/03/1988

Wiek: 30 lat

Pochodzenie: Teksas, US

Stan cywilny: panna

Status: majętna

Wyznanie: katoliczka

Zawód: ranczerka / instruktorka jogi

Rasa: łowca


Zalety:
♥ żywiołowa
♥ asertywna
♥ entuzjastyczna
♥ przebojowa
♥ towarzyska
♥ niezłomna
♥ koleżeńska

Wady:
- konfliktowa
- chaotyczna
- niedbała
- agresywna gdy coś nie idzie po jej myśli
- pogardza słabymi, pokornymi oraz usłużnymi osobami
- nie wybacza

Uzależnienia: brak poważniejszych


❝ STATYSTYKI ❞


Siła: 12

Wytrzymałość: 13

Spostrzegawczość: 10

Zwinność: 15❝ HISTORIA POSTACI ❞


Stojąc na pustyni w głębi Teksasu, pośród suchych, białych wzgórz otaczających rzekę Pecos, spoglądałam w absolutny bezkres. Gdy patrzę w złote oczy pustyni, czuję, że ona odwzajemnia to spojrzenie. Witaj – mówi – czekałam na ciebie całe twoje życie. Marzyłaś o mnie i oto jestem. Teksas, Dziki Zachód, Ameryka, Podróż, Wolność – nazywaj mnie jak chcesz.

Dzieje de Garay są tak samo burzliwie jak historie starego i nowego kontynentu. Hiszpańska rodzina odcisnęła swoje piętno nie tylko w katolickiej Hiszpanii ale również i w Argentynie. Ze względu na zamiłowanie do agresywnej retoryki, część de Garayów zmuszona była podjąć się tułaczki, aby ocalić swoje życie. Swoją Ziemię Obiecaną odnaleźli na terenach dzisiejszego Teksasu. Minęło sporo lat nim garstka imigrantów zbudowała ranczo i zaczęła czerpać z niego zyski. Hektar do hektara, a stali się miejscową potęgą. Głównie dzięki bezwzględności oraz uporowi jaki charakteryzował członków rodziny. Hodowali bydło i owce oraz zbierali żniwa kukurydzy i sorgo z którego na miejscowe potrzeby robili alkohol. W roku 2018 część rodziny należy do krajowego koncernu produkującego żywność dla zwierząt domowych i hodowlanych.
Isabella urodziła się w tej drugiej części, która nadal własnymi rękoma sprawdzała czy kukurydza już dojrzała, a krowy mają pełne żłoby. Kłótnie, strzelaniny oraz potyczki słowne były u de Garay czymś normalnym. Krewcy i głośni, tak w skrócie można ich opisać. Nie wszyscy podejmowali się łowieckiej inkwizycji. Wiedza poprzedników przekazywana była pokoleniami lecz tylko dla tych, którzy rzeczywiście rozumieli jakie to ma znaczenie. Podczas gdy brat Juana, Carlos poszerzał swój biznes spożywczy, ten pracował na swoim ranczu i dbał o rodzinę. Dorastając na ranczu, Isabella poznała smak ciężkiej pracy oraz niebezpieczeństwa z tym związane. Rany od narzędzi, ugryzienia zwierząt, porody małych jagniątek czy wciągnięta w maszynę ręka własnego ojca, Pedro. Miała wtedy niewiele ponad dziesięć lat, gdy krwawa miazga opryskała jej twarz, a metaliczny posmak dostał do ust. Wbrew obawom matki otrząsnęła się po tym równie szybko co sam ojciec. I choć przez kalectwo stracił w oczach własnego ojca to nigdy nie pozwolił, żeby traktowano go gorzej od innych.
Pedro zrezygnował z wyjazdów na łowy i zrobił wszystko, aby być przydatnym dla innych z domu. Z pomocą jednego z synów zbudował mini centralę telefoniczną na którą dzwonili łowcy wyruszający w teren. Pedro podawał się najczęściej za ich przełożonych. Nestor rodziny zadbał o edukacje swoich dzieci, jak zarówno wnuków. Isabella przez pewien czas zazdrościła rówieśnikom chodzenia do szkoły. Szybko jednak doceniła swobodę. W niczym nie odbiegała od innych nastolatków. Dbała o wygląd i kondycję, naśladując braci. Podejmowała się różnych zainteresowań, ostatecznie zostając przy trenowaniu boksu, łucznictwa oraz kusznictwa. Celne oko stało się atutem dorastającej brunetki.Czas wolny pożytkowała również na zagłębianiu się w historię i religie świata. Za przykładem Indiany Jonesa marzyła o penetrowaniu grobowców, rozwiązywaniu zagadek i szukaniu skarbów, które mogłaby później kolekcjonować. Nic nie wskazywało na to, że Isabella podejmie się rodzinnej tradycji. Towarzyszyła dziadkowi w wyjazdach. Na jednym z nich poznała Arthura Carstairsa i jego siostrę Allanę z którą nawiązała koleżeńską znajomość. Obracając się wokół większości mężczyzn, brakowało Belli rówieśnicy. Zaczęła pisywać listy zarówno do Allany jak i do Artura, dzieląc się dniem codziennym i zapraszając do przyjazdu na ranczo. Po śmierci Allany poprzestali na życzeniach wysyłanych SMSem z okazji świąt i urodzin.

Umiejętnie łączyła credo rodziny z codziennością zwykłego Amerykanina.
Po nocach paliła kości na cmentarzach, a w dzień instruowała grupę ćwiczeniową z jogi. Zaliczała kursy, korzystała z życia i nigdy nie zapomniała o złożonej przysiędze. Żonglowanie priorytetami do tej pory idzie jej wybornie. Nie przecenia swoich możliwości, choć wielokrotnie porywała się z motyką na słońce przez co dorobiła się kolekcji blizn. Dla bliskich oraz tych, którzy zyskają jej sympatię jest w stanie zrobić wszystko. O ile oczywiście nie będzie to godziło w zasady wpojone przez de Garayów. Podczas sprawy związanej z banshee jej los związał się z Jimem, dużym psem o nieokreślonej rasie. Od tamtej pory wszędzie jej towarzyszy. Do Oregonu zawitała z dwóch powodów. Sullivana Craina i Arthura. To co powiedział jej sędziwy dziadek postanowiła zweryfikować u jednej z nielicznych osób spoza rodziny której mogła zaufać. Z kierunku na Dallas, odbiła na północ.

❝ INFORMACJE DLA MISTRZA GRY ❞
Memento Mori
Powrót do góry Go down
[MG] Suspiria
Mistrz Gry
[MG] Suspiria
PD : 43
Re: Isabella de Garay [ŁOWCA] ψ 8/1/2019, 19:47
Memento Mori
de mortuis nihil nisi bene

Akcept!

Twoja karta została zaakceptowana!
Twojej postaci zostaje przydzielony

poziom III

Zapoznaj się z mechaniką.
Wraz z kolorem uzyskujesz dostęp do organizera. Pamiętaj o założeniu informatora, dziennika oraz korespondencji.

W razie niejasności, prosimy o niezwłoczny kontakt na pw.

[MG] Suspiria(c) DΛNDELION


Suspiria

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziSkocz do: