Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Spis rodzin łowców
Memento Mori
Konto Techniczne
avatar
PD : 34
Spis rodzin łowców ψ Nie Paź 14, 2018 11:44 pm

Spis rodzin
ASTOR

Astorowie wyemigrowali na Zachodnie Wybrzeże w XIX wieku. Swoje bogactwo zbudowali na faktoriach handlowych, które dzisiaj przekształciły się w konglomerat o szerokim spektrum działalności, od produkcji chemii po handel surowcami. Aktualnie nie angażują się w łowiectwo. Niegdyś Ludzie Pisma.


Ψ Thomas J. Astor
1/1


HUDSON

Rodzina wymarła w 1976 roku w sposób naturalny.

DURHAM

Trzyosobowa rodzina prowadząca przydrożny motel w Karolinie Północnej. Dwoje z nich aktywnie poluje na istoty nadnaturalne.

0/3


DE GARAY

Słuch o rodzinie z Teksasu zaginął po 2000 roku. Byli jedną z liczniejszych, przedstawiciele Ludzi Miecza. Posiadali spore majątki ziemne i słynęli z bezwzględności oraz surowego przestrzegania zasad.

Ψ Ian de Garay
1/1


CRAIN

Crainowie nigdy nie wyróżniali się niczym szczególnym. Łączyli normalne życie z polowaniem na potwory. Obecnie żyje już tylko jeden członek, który pomimo wielu przeciwności losu, nie porzucił rodzinnej misji.

Ψ Sullivan "Sully" Crain
1/1


MONTEREY

Monterey to znane nazwisko, które zapisało się w polityce Stanów Zjednoczonych. Od lat poszerzali swoje koneksje, wykorzystując je w zatajaniu prawdy o stworzeniach nie z tego świata. Jej członkowie są biegli w mowie, woląc dyplomację od siły fizycznej.

0/2CARSTAIRS

Wybici przez wampiry w 1990 roku.

ELLESMERE

Kanadyjska rodzina z okolic Quebecu. Niewiele o niej wiadomo, rzadko pojawiali się na zjazdach łowców, aż ostatecznie zamilkli.


Kiernan Ellesmere
1/1


LEFEVRE

Rodzina o francuskich korzeniach, zamieszkująca tereny Forks oraz Seattle. Zrezygnowali z łowiectwa zaraz po tym jak kilku członków w brutalny sposób straciło życie.

0/1


GOLDSMITH

Wymarli w sposób naturalny po 2008 roku.

CARRINGTON

Po 2000 roku rodzina zawiesiła działalność "łowiecką" przez wzgląd na kurczące się grono. Ostatni jej członek został zabity przez wilkołaka.

0/2Memento Mori
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Odpowiedz do tematuSkocz do: